جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی و بسیج اساتید و روسای دانشگاههای استان البرز

دانشگاهها می توانند در تولید دارو و کارهای مطالعاتی در این زمینه اقدام نمایند و با هم افزایی دانشگاههای استان می توانند در تولید تجهیزات مورد نیاز مثل ماسک و همچنین ضدعفونی مناطق مختلف شهری اقدام نمایند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

 
جلسه هم اندیشی بسیج دانشجویی و بسیج اساتید و روسای دانشگاههای استان البرز
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی این نشست که روز چهارشنبه ٢١اسفندماه ٩٨ در دانشگاه خوارزمی در کرج و تحت تدابیر بهداشتی با حضور نمایندگان بسیج دانشجویی، اساتید و دانشگاهها انجام گرفت، ضمن اشاره به شرایط خاص شیوع کرونا و کنسل شدن اردوی راهیان نور، دانشگاهها می توانند در تولید دارو و کارهای مطالعاتی در این زمینه اقدام نمایند و با هم افزایی دانشگاههای استان می توانند در تولید تجهیزات  مورد نیاز مثل ماسک و همچنین ضدعفونی مناطق مختلف شهری اقدام نمایند.
 
دکتر حبیبی رئیس دانشگاه خوارزمی نیز ضمن اشاره به وجود محدودیتهای بودجه ای دانشگاههای دولتی، بر همکاری با کارگروه تاکید کرد و افزود که جنبه های روانی شیوع ویروس موجب نگرانی جامعه دانشجویی شده است، که جنگ روانی هم به آن دامن زده است. 
 
نماینده دانشگاه علوم پزشکی نیز در این نشست گفت؛ همه بخش های دانشگاههای علوم پزشکی در حال فعالیت اند و ضروری است که ضمن پرهیز از موازی کاری، زیر یک پرچم باشیم.
 
عسگری نماینده منتخب شهر کرج هم با اشاره به نقش دانشگاهها در راه پیشبرد اهداف استان گفت: 
کارگروه های متناسب با کمیسیون های مجلس در استان البرز تشکیل شده و نیازمند همفکری اساتید استان هستیم. وی با تاکید بر ضرورت شکل گیری نظام ارزشیابی مسئولین و مدیران افزود؛ کارنامه مدیران اگر باشد فردی ناسالم و نالایق نمی تواند در دوره های مختلف صاحب مسئولیت باشد، و آنچه به عنوان نظام ارزشیابی هست متاسفانه تشریفاتی است.
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار