مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین خبر داد:

راه اندازی کارگاه تولید ماسک توسط دانشجویان بسیجی

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین از راه اندازی کارگاه تولید ماسک با ظرفیت تولید روزانه بیش از 5 هزار ماسک با نظارت مراکز بهداشتی و درمانی در استان قزوین خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمدرضا بحرانی مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین اظهار کرد: یکی از اقدامات عملیات جهادی بسیج دانشجویی خدمات رسانی در شرایط غیرعادی، غیرطبیعی و حوادث غیرمترقبه ای چون سیل، زلزله و شیوع بیماری های واگیردار با همکاری اقشار مختلف بسیج و دستگاه های اجرایی است که این مجموعه در بحث شیوع ویروس کرونا اقدامات متعددی را تاکنون توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی در روستاها و مناطق مختلف استان انجام داده است.

وی تصریح کرد: یکی از کارهای مهم گروه های جهادی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا، آموزش و اطلاع رسانی از طریق رسانه های مختلف خبری جهت رعایت اصول و انجام اقدامات بهداشتی است.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین یادآور شد: کمک به رفع آلودگی و ضدعفونی کردن مراکز عمومی، بهداشتی و معابراقدام دیگری است که گروه های جهادی بسیج دانشجویی در استان با تشکیل تیم هایی در همین زمینه به خدمات رسانی مشغول هستند.

بحرانی  در ادامه با اشاره به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در دانشگاه فنی و حرفه ای بقیه الله(عج) خاطرنشان کرد: در این کارگاه با بهره گیری از ظرفیت جوانان مؤمن و انقلابی در استان روزانه به تولید بیش از 5 هزار ماسک می پردازند که همه این اقدامات با نظارت مراکز بهداشتی و درمانی و رعایت مسائل ایمنی به بهترین شکل ممکن انجام می شود.


 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار