تولید و توزیع ماسک N95 توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امام رضا علیه السلام برای بیمارستان‌ها

هیأت‌ دانشجویی ابناء الزهراسلام الله علیها بسیج دانشجویی دانشگاه امام رضا علیه السلام این روزها با شیوع کرونا، تجمعات مذهبی خود را محدود به تولید و توزیع ماسک N95 برای کادر درمانی کرونا در مشهد کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /هیأت‌های دانشجویی از جمله تشکل‌هایی هستند که این روزها در شرایطی که زنگ هشدار مبتلایان به ویروس کرونا و کمبود امکانات بهداشتی از قبیل ماسک مردم را نگران و وحشت‌زده کرده‌است، فعالیت‌های خود را برای تهیه و توزیع امکانات بهداشتی برای مقابله با کووید19 بسیج کرده‌اند.

هیأت دانشجویی ابناء الزهرا دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) نیز چند روزی است که در ساختمان طوس واقع در میدان شهدا فعالیت‌های جهادی خود را برای تولید ماسک N95 آغازه کرده‌اند.

---
 
مسؤول هیأت دانشجویی ابناء الزهرا دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)، یکی از اهداف این هیأت را خدمت‌رسانی اجتماعی به مردم عنوان کرد.

سیدپارسا حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر جدی گرفتن توصیه‌های وزرات بهداشت، تجمعات هیأت را لغو کرده و تصمیم گرفتیم سهم کوچکی در خدمت به مردم داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیتمان از روز گذشته آغاز و تا یکشنبه ادامه دارد، افزود: تعداد دانشجویان تقریبا ۲۰الی ۲۵ نفر است و از ساعت 9 صبح تا 5 عصر با رعایت نکات بهداشتی برای بسته‌بندی و سرهم کردن ماسک‌های N95 تلاش می‌کنند.

---
 

مسؤول هیأت دانشجویی ابنا الزهرا دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع)، با بیان اینکه ساختمان طوس واقع در میدان شهدا خط سوم تولید خراسان رضوی است، تصریح کرد: به ماسک‌های آماده فیلتر و کش را اضافه کرده و در نهایت بسته‌بندی می‌کنیم.

حسینی یادآور شد: ماسک‌های N95 در مراکز درمانی مانند، بیمارستان امام رضا(ع)، بیمارستان شریعتی و داروخانه‌هایی‌ که در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند، توزیع می‌شود.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار