عکس نوشته

آغاز عملیات مدافعان سلامت در خط مقدم جنگ با کرونا

حضور دانشجویان بسیجی قم، جوانان انقلابی دهه هفتادی برای کمک به همشهریان خود در صف مبارزه با کرونا


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حضور دانشجویان بسیجی قم، جوانان انقلابی دهه هفتادی برای کمک به همشهریان خود در صف مبارزه با کرونا 

 
امروز روحیه انقلابی می تواند موانع فردا را از راه بردارد تا برای کشور، دیروزی پر خاطره و با افتخار بسازد. یاد مان باشد این جنگ هم تمام می شود و ما آن را به مثابه جنگ های دیرینه دشمنان مان بر علیه ملت شریف مان پشت سر خواهیم گذاشت اما رو سیاهی آن برای عده ای می ماند که لحظه ای از ایجاد ترس و اضطراب در دل مردم دست بر نداشتند و از احتکار اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی که به نرخ تمام شدن جان عزیزان مان بود باکی نداشتند.

اکنون که عده ای از جوانان و دانشجویان بسیجی با روحیه ای انقلابی با توکل بر خدا و ایمانی راسخ درحال کمک به پزشکان و پرستاران حاضر در خط مقدم جنگ با کرونا هستند می طلبد که ما با توانی که داریم این عزیزان را حمایت کنیم و با رعایت نکات بهداشتی جلو شیوع و فراگیری این ویروس منحوس ، کرونا ویروس را در کوچه و پس کوچه شهر مان بگیریم.

دانشجویان جهادی کمیته خادم الشهدا استان قم با در دست گرفتن مکان استقرار بیماران بهبود یافته کرونایی در حال حاضر روزانه با بیست نفر خادم آقا و خانم در شیفت های سه گانه برای کمک به پزشکان و پرستاران در خط مقدم جنگ با کرونا قرار دارند.

 
 
آبی تر آنیم که بی رنگ بمیریم / از شیشه نبودیم که با سنگ بمیریم

 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار