اقشار بسیج دانشگاه آزاد اسلامی سمنان:

تجربه نشان می دهد با توجه به عمق راهبردی انقلاب اسلامی، هر جا که عزم و اراده جدی در دستور کار مسئولان امر بوده، تلاش ها در عرصه بین الملل موثر واقع شده است

بسیج دانشجویی استان سمنان اقشار بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان طی بیانه ای خطاب به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، خواستار ورود مسئولان کشورمان در حمایت از مسلمانان هند شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان اقشار بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان طی بیانه ای خطاب به محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، خواستار ورود مسئولان کشورمان در حمایت از مسلمانان هند شدند. متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمدجواد ظریف

وزیر محترم امورخارجه جمهوری اسلامی ایران

انتشار تصاویر دلخراش، جانکاه و تکان­ دهنده شکنجه، کشتار و هتک حرمت زنان و مردان و کودکان بی ­دفاع مسلمان هندی از جمله زنده به گور کردن کودک و مادر مسلمان به دست هندوهای افراطی قلب همه آزادی‌خواهان جهان را به درد آورده است.

سیاست جدید دولت هند در جهت فشار حداکثری بر مسلمانان مظلوم این کشور و تحریک هندوهای افراطی برای حمله به مسلمانان، قطعاً با چراغ سبز مقامات کاخ سفید و پس از سفر رئیس جمهور نژادپرست آمریکا به این کشور انجام می ­شود.

نظر به وظیفه انسانی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مظلومان عالم، سفارش­ های مکتبی در جهت دفاع از مظلوم (کُونَا لِلظَّالِمِ خَصْماً وَ لِلْمَظْلُومِ عَوْناً) و تأکید قانون اساسی در جهت "دفاع از حقوق همه مسلمانان" از جمله اصل 152، ضرورت دارد تا دستگاه دیپلماسی، ظرفیت ­های بین ­المللی جمهوری اسلامی را در مقابل این سیاست پاکسازی قومی و مذهبی ظالمانه، فعال نماید.

تجربه جمهوری اسلامی نشان می­ دهد با توجه به عمق راهبردی انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه، هر جا که عزم و اراده جدی در جهت پیگیری ارزش های انسانی و اسلامی در دستور کار مسئولان امر بوده، تلاش ­ها در عرصه بین ­الملل موثر واقع شده است؛ لذا ما بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان از وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی خواهانیم تا با کنشگری فعالانه و به هنگام مجموعه دستگاه دیپلماسی نقش تعیین­ کننده و اثربخش خود را به منصه ظهور برساند و به وظیفه قانونی، انسانی و دینی خود عمل نماید.(اقشار بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحدسمنان (

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار