در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا مطرح شد؛

در مقابله با ویروس کرونا باید آرامش به جامعه تزریق شود

مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان: در مقابله با ویروس کرونا باید به مردم آموزش های لازم داده شود و فرهنگ سازی در این زمینه به طور جدی صورت بگیرد و آرامش به مردم تزریق شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا گفت: در مقابله با ویروس کرونا باید به مردم آموزش های لازم داده شود و فرهنگ سازی صورت بگیرد و آرامش به مردم تزریق شود.

وی با اشاره به این مطلب که رسانه های معاند جو حاکم بر جامعه را سمی می کنند و موجب نگرانی های بیشتر مردم می شوند، افزود: رسانه ها باید هوشیارانه عمل کنند و غافل از اقدامات رسانه های معاند نباشند.
 
کیخا بیان کرد: در ستاد مقابله با ویروس کرونا بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان، به دنبال استفاده از ظرفیت دانشجویان و گروه های جهادی هستیم.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا، تمام اعضای کمیته ها و کارگروه های ستاد مقابله با ویروس کرونا مشخص گردیدند.
 
وی تصریح کرد: نباید از کادر درمانی که در خط اول مقابله با این بیماری هستند غافل شد و باید قدردان زحماتشان بود.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: تقسیم وظایفی در کمیته ها و کارگروه ها شکل گرفته است که باید به سرعت اجرایی شوند و غافل از فرهنگ سازی در بین مردم نباشیم.

ارسال نظر


captcha