امید را به جامعه تزریق کنیم تا ویروس چینی فرار کند

دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در کردستان آرامش انتقال یافته از دانشجویان فعال در این قرارگاه به خانواده و دیگر افراد جامعه را از مزیت های قرارگاه عنوان کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دکتر ابراهیم اسدی گفت: قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا که غالبا از اعضای دانشجویی بسیجی فعال در دانشگاه ها تشکیل شده است با هدف تزریق امید و حفظ آرامش جامعه برنامه ریزی شده که هدف اصلی همین امید بخشی و در مراحل بعدی تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه در این روزها رسانه ها و بنگاه های شایعه پراکنی خارجی در راستای تزریق ترس و نگرانی و بزرگنمایی از وقایع اخیر هستند، لازم است که یک مجموعه این عمل دشمن را خنثی کند که خوشبختانه قرارگاه جهادی در کردستان با حضور دانشجویان این امر را ممکن کرده و امید بخشی به مردم را اولویت اصلی خود قرار داده است.

 

دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا همچنین اظهار داشت: در این روزها پرسنل بیمارستانی به حق در خط مقدم علیه جبهه بیماری در حال جنگ هستند و جا دارد که در پشت خط مقدم و گروه تدارکات ما و دیگر افراد به دنبال کمک به این نیروهای زحمت کش بار سنگین استرس و نگرانی در جامعه را کاهش دهیم.

 

اسدی با بیان اینکه آموزش و ترویج نکات آموزشی کاربردی به مردم از اهداف بعدی قرارگاه جهادی است، عنوان کرد: ما در کمیته های مختلفی که از قبل برای این قرارگاه تشکیل شده است، اقداماتی را در برنامه قرار داده ایم که اعضای دانشجویی ما با تخصص های خود که شامل همه زمینه ها می شود در حال فراهم کردن محتوا و برخی اقلام بهداشتی هستند.

 

وی با بیان اینکه تزریق امید به جامعه، ویروس چینی را فراری می دهد، گفت: در این روزها که امید بخشی به جامعه حرف اول ر ا می زند، حقیقتا اعضای کمیته های ما به جد و با دل و جان در حال آماده سازی بهترین جملات و حمایت روحی از هم استانی ها هستند تا به حمدالله این دوره دشوار را به سهولت به نقطه پایان برسانیم.

 

دبیر قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا اذعان کرد: در بسیج دانشجویی هیچ کاری غیرممکن ندارد و خوشبختانه این مجموعه فعال امروز در قالب قرارگاه جهادی به جنگ با توهم ناشی از کرونا رفته و امیدواریم سربلند از این مرحله هم عبور کند.

 

اسدی در خاتمه خاطرنشان کرد: امیدواریم این روزهای سخت را به زودی با توکل به خدا و حمایت و همدلی مردم پشت سر بگذاریم و نوید بخش روزهای شاد و سالم در آتی باشیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار