شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری طی بیانیه ای اعلام داشت:

تشکیل نظام مسئله محوری و هیئت های اندیشه ورزی، تنها نسخه نمایندگان جدید برای حل مشکلات مردم

شورای تبیین مواضع استان چهارمحال و بختیاری خطاب به نمایندگان تازه راه یافته به مجلس شورای اسلامی خواستار رفع مشکلات مردم از طریق تشکیل و راه اندازی هیئت های اندیشه ورز با محوریت مساله یابی، شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع استان چهارمحال و بختیاری در بیانیه ای که به مناسبت پیروزی مردم در انتخابات دوم اسفند و در پیش رو بودن مجلس جدید، بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است: 

                                                            باسمه تعالی

روز انتخابات روز احقاق حق مدنی ملتی است که می خواهند با رای دادن شرکت خود دراداره امور کشور را که حق آنهاست به دست آورند ضمن این که رای دادن یک تکلیف شرعی است. (امام خامنه ای مد ظله العالی) 

منتخبین محترم انتخابات مجلس شورای اسلامی استان،

انتخاب شما در راستای تحقق اداره امور کشور به دست مردم را تبریک گفته و از خداوند متعال موفقیت روز افزون شما راخواستاریم. ما دانشجویان بسیجی معتقدیم که انتخابات احقاق حق مدنی ملت است که از طریق شما عزیزان محقق می گردد. لذا باتوجه به اقبال مردم به چهره های انقلابی و انتظار توجه ویژه به مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان نماد انقلابی گری در این زمانه و تاکید برتعهدنامه مردمی منتشر شده در ایام انتخابات که به تایید جمعی ازکاندیداهای محترم رسیده است،از شما نمایندگان انقلابی دعوت می کنیم ضمن توجه به بندهای مندرج درتعهدنامه که به پیوست می باشد با تشکیل هیئت های اندیشه ورز و تدوین نظام مسائل استان و اولویت های آن، تمام توان خود را جهت متحد کردن دستگاههای استان درجهت حل مسائل مردم انجام داده و در صحن مجلس بصورت موثر وپویا نقش آفرینی نمایید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال وبختیاری -اسفند 98

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار