مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:

راه اندازی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی در دانشگاه ها فرصت مناسبی برای پیشرفت علمی می باشد

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با رییس دانشگاه سمنان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش ................. دکتر محمد جواد نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با دکتر نصیری رئیس دانشگاه سمنان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر نیک روش گفت: خروجی نهاد علم دانش است که این دانش در حوزه های مختلف توسط افراد متخصص به جامعه انتقال پیدا می کند. راه اندازی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی در دانشگاه ها فرصت مناسبی برای پیشرفت علمی می باشد و میتوان به وسیله آن انتقال دانش از دانشگاه به جامعه را تسریع کرد.

در ادامه دکتر نصیری گفت: به زودی مزرعه تحقیقاتی بسیج دانشجویی دانشگاه افتتاح خواهد شد. این پروژه دارای ویژگی های بسیار خوبی است که یکی از آن ها کسب تجربه برای اعضای این مرکز تحقیقاتی خواهد بود تا بتوانند با تجربه ای که کسب میکنند در این زمینه تاثیر گذار باشند.

رییس دانشگاه سمنان گفت: در هر جا مجموعه بسیج دانشجویی وارد شود و مدیریت کار را بدست بگیرد آن کار به نحو احسن انجام خواهد شد نمونه بارز این موضوع اردوهای جهادی است که بسیج دانشجویی با کمترین امکانات و بهترین مدیریت بیشترین خدمات را به مردم مناطق محروم ارائه میدهد.

در این دیدار محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن تشکر از همکاری مجموعه دانشگاه سمنان با بسیج دانشجویی دکتر نصیری را بعنوان یکی از همراهان همیشگی بسیج دانشجویی دانست.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار