مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:

بسیجی اهل مقاومت و مجاهدت و در نهایت شهادت در امتداد ولایت است

اعضای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان با دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان، دکتر محمدجواد نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با اعضای ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و اعضای دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان های استان سمنان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار دکتر محمد جواد نیک روش گفت: یکی از مهم ترین نکته های سخنان اخیر مقام معظم رهبری(مدظله) سفارش ایشان به مقاومت است چون با مقاومت می توان به مجاهدت رسید و اگر کسی مجاهدانه زندگی کند در پایان زندگی اش ختم به شهادت خواهد شد. نمونه ای از این زندگی مجاهدانه شهید صیاد شیرازی است که در نهایت به مرتبه ای رسید که بعد از شهادتش ولی امر مسلمین جهان بر تابوتش بوسه زد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: بسیجی اهل مقاومت و مجاهدت و در نهایت شهادت در امتداد ولایت است و حیات بسیجی نمونه ای از حیات الهی می باشد که در مقابل آن حیات طاغوت که از تفکر لیبرال سرچشمه میگیرد قرار گرفته است و دشمن همواره تلاش میکند تا با تبلیغات دروغ حیات طاغوت را جایگزین حیات الهی کند که با یاری خداوند همواره شکست خورده است.

محمد جواد نیک روش گفت: ما در شرایط حساسی قرار گرفته ایم که به قله نزدیک شده ایم و وارد مرحله جدیدی از نبرد شده ایم که این نبرد، نبرد اراده هاست و ما در اینجا نیاز به مقاومتی همچون مقاومت سلیمانی ها و حججی ها و... داریم.

دکتر نیک روش ضمن تشکر از فعالیت های اعضای بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: در گذشته بسیج دانشجویی استان سمنان دارای رتبه خوبی در رتبه بندی سازمان بسیج دانشجویی کشور نبوده است ولی خوشبختانه با تلاش و مجاهدت های شما ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان توانسته جایگاه خود را به پنج استان برتر در کشور ارتقا دهد.

در ادامه محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن تشکر از حضور دکتر نیک روش در جمع اعضای بسیج دانشجویی استان سمنان گفت: با تحقیقاتی که انجام دادیم و پس از جلسات و هیت های اندیشه ورز متعدد به این نتیجه رسیدیم تا مدل جدیدی را در ناحیه بسیج دانشجویی پیاده سازی کنیم که خوشبختانه این مدل با تلاش تمامی اعضای مجموعه نتیجه قابل قبولی داد و با قرارگاهی کردن ناحیه، مجموعه چابک شد و ما توانستیم تا حدود زیادی به اهداف خود دست پیدا کنیم.

در این نشست نمایندگان دفاتر بسیج دانشجویی شهرستان های استان سمنان،قرارگاه خواهران،قرارگاه رشد و کادر سازی،قرارگاه نور و قرارگاه تعلیم و تربیت ضمن ارائه گزارش نکات و پیشنهادات خود را به مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور ارائه کردند.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار