مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:

بسیج دانشجویی استان سمنان در سالهای اخیر پیشرفت خوب و چشم گیری داشته است و جز پنج استان برتر در کشور می باشد

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان دکتر محمدجواد نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و جناب سرهنگ منصور شوقانی جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در دیداری پیرامون مسائل بسیج دانشجویی گفتگو کردند.

در این دیدار جناب سرهنگ شوقانی گفت:بسیج دانشجویی میتواند سایر اقشار بسیج را هم هم پوشانی نماید و با فعالیت های خود سایر اقشار بسیج را تحت تاثیر برنامه های خود قرار دهد.

جانشین سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت:یکی از مهمترین ویژگی های بسیج دانشجویی مطالبه گری می باشد که ما نیز ضمن حمایت از مطالبه گری بسیجیان پیگیر مطالبات بسیج دانشجویی خواهیم بود. همچنین اردوهای جهادی نیز بعنوان یکی از ماموریت های آتش به اختیار این مجموعه است که بسیج دانشجویی توانسته این ماموریت را همچون تمامی ماموریت های محوله به بهترین نحو انجام دهد.

در ادامه دکتر نیک روش گفت: بسیج دانشجویی بعنوان یکی از اصلی ترین تربیت کننده های نیروی هم طراز انقلاب اسلامی می باشد که در حال حاضر ارتباط خوب و نزدیکی با سایر اقشار بسیج برقرار شده است که امیدواریم این تعاملات و ارتباطات روز به روز بهتر از قبل شود.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: اردوی جهادی یکی از ماموریت های اصلی مجموعه بسیج دانشجویی می باشد که در آن دانشجویان از تمام طیف های دانشگاه بطور کاملا آتش به اختیار و با سلاح ایمان و روحیه ی انقلابی خود به مبارزه با مشکلات مردم محروم میروند که مصداق این امر اعزام گروه جهادی از بسیج دانشجویی استان سمنان به مناطق محروم سیستان می باشد که در سطح کشور گروههای جهادی محدودی به آن مناطق اعزام شده اند که این نشان دهنده پیشرفت و توسعه مجموعه بسیج دانشجویی استان سمنان می باشد.

در این جلسه محمد امین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در رابطه با اردوهای جهادی و سایر قسمتهای بسیج دانشجویی استان سمنان گزارشاتی را ارائه داد.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار