مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور:

سخنان مقام معظم رهبری(مدظله) در رابطه با طرح اعتلا مهر تایید ایشان بر این طرح بود

نشست هم اندیشی با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان برگزار گردید


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان دکتر محمد جواد نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور و سردار دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در نشستی با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار دکتر نیک روش مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با طرح اعتلا بسیج دانشجویی گفت: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله) در رابطه با ایجاد طرح های تحولی در تشکل های انقلابی مجموعه بسیج دانشجویی یا نگاه عمیق به بیانات و تفکرات امامین انقلاب اسلامی و بررسی های صورت گرفته طرح اعتلا بسیج دانشجویی را راه اندازی کرد که یکی از مهم ترین بازخورد های آن تایید این طرح توسط مقام معظم رهبری(مدظله) می باشد که باعث شد این طرح را با قوت بیشتری ادامه دهیم.

در ادامه سردار دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: طرح اعتلا یک طرح جامع و کامل و با پشتوانه علمی است که زمینه اجرایی آن باید در مجموعه ایجاد شود و باید با بستر سازی مناسب به هرچه بهتر اجرا شدن این طرح کمک کنیم همچنین از نظر ما نقش بسیج دانشجویی همین موضوع است که با چنین طرح هایی مجموعه را در رسیدن به اهداف عالی خود یاری دهد.

در این جلسه محمدامین بخشیان مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان در رابطه با عملکرد بسیج دانشجویی در استان سمنان گزارشاتی را ارائه دادند.

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار