انتخاب عقلانی؛

ستادی از جنس نخبگان

چند روزی از انتخابات مجلس شورای اسلامی می گذرد که حواشی و هیاهو بسیاری داشت اما در این میان گروه های مختلفی، فعالیت های بسیاری جهت شناخت کاندیداها و نامزد ها داشتند تا مردم بتوانند در فضایی کاملا شفاف، تصمیم گیری خود را انجام دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / چند روزی از انتخابات مجلس شورای اسلامی می گذرد که حواشی و هیاهو بسیاری داشت اما در این میان گروه های مختلفی، فعالیت های بسیاری جهت شناخت کاندیداها و نامزد ها داشتند تا مردم بتوانند در فضایی کاملا شفاف، تصمیم گیری خود را انجام دهند. یکی از گروه هایی که در این زمینه بسیار تلاش می کرد، ستاد انتخابات نخبگانی دانشگاهیان بود که از قبل از انتخابات فعالیت خود را شروع کرد.این ستاد متشکل از بسیج دانشجویی و جمعی از تشکل ها،کانون ها و نخبگان دانشگاه سیستان و بلوچستان که به منظور تسهیل شناخت کاندید اصلح تشکیل شد.به همین منظور مصاحبه ای با رضا طهماسبی مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان انجام شده تا بیشتر با ستاد انتخابات نخبگان دانشگاهی آشنا شویم.

 
رضا طهماسبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیان کرد: یکی از برنامه هایی که این ستاد دنبال می کرد،نشست نخبگان با کاندیدا بود که در قالب نشست پرسش و پاسخ به صورت شفاهی انجام می شد و در ادامه عهدنامه ای تنظیم شده بود تا کاندیدا آن را امضا کنند.
 
رضا طهماسبی افزود:یکی دیگر از برنامه هایی که این ستاد پیگیری می کرد، حضور در نماز جمعه و مساجد و سخنرانی با موضوع انتخاب اصلح بود.
 
رضا طهماسبی گفت: در فضای دانشگاهی و نخبگانی سعی شد جوی صمیمی و دانشجویی شکل بگیرد و برنامه هایی از جمله میزگرد، تریبون آزاد، تخته محتوا در فضای دانشگاه راه اندازی شود.
 
وی در پایان با تاکید بر این مطلب که یکی از مهمترین اقداماتی که ستاد انتخابات نخبگان دانشگاه سیستان و بلوچستان انجام داد، دعوت مجزا از تک تک کاندیداهای مجلس بود که در تالار فردوسی برگزار گردید.

ارسال نظر


captcha