قرارگاه شهید احمدی روشن استان سمنان

بسیج دانشجویی بر خود واجب می داند تا در راه رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، شما و تمامی کرسی نشینان این انقلاب را یاری نماید

قرارگاه شهید احمدی روشن استان سمنان در نامه ای به نماینده مجلس شهرستان سمنان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در راستای رسیدن به اهداف نظام از وی درخواست کرد تا نسبت به دیدار با دانشجویان بسیجی اعلام آمادگی نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان قرارگاه شهید احمدی روشن در نامه ای به نماینده منتخب مردم شهرستانهای سمنان، سرخه و مهدیشهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک خواستار دیدار وی با دانشجویان بسیجی شهرستان شد که متن نامه به شرح زیر است:

مجلس شورای اسلامی امید نظام و مظهر اقتدار و اختیار ملت است (امام خامنه ای)
نماینده منتخب مردم شهرستانهای سمنان، سرخه و مهدیشهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
سلام و درود خدا بر شما باد
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و با احترام ، بدینوسیله اعتماد و اطمینان اقشار مختلف مردم در انتخاب شما به عنوان منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را به محضرتان تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روزافزون شما، تحت عنایات حضرت حجت (عج) را از خداوند متعال خواستاریم.
اما بعد، انتخاب شما توسط مردم بعنوان وکیل و قانون گذار در مجلس شورای اسلامی وظیفه ای است بس خطیر و حیاتی که چهار سالِ آینده را برای شما به حساس ترین ایامِ عمرتان بدل خواهد کرد. اعمال خیرِ شما به تعداد موکلین شما در شهرستان ماجور خواهد بود و اگر خدای ناکرده مرتکب منکری شوید به اندازه یک منکر عقوبت نخواهید شد. پس تبریک حقیقی روزی است که ان شاالله از این آزمایش سربلند بیرون آیید.
همانطور که مستحضرید، بسیج دانشجویی به عنوان یک فرا تشکل انقلابی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، یکی از مطالبه گرترین تشکلهای دانشجویی شناخته شده و به امر مهم مطالبه گری با نگاه انجام فریضه الهی در وادی واجب فراموش شده یعنی امر به معروف و نهی از منکر می نگرد و بر خود واجب می داند تا در راه رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، شما و تمامی کرسی نشینان این انقلاب را یاری نموده و نقش آفرینی تخصصی با رویـکرد مسـاله محوری و کشف راه حلِ مسائل، چه از نوع کشوری و چه منطقه ای (بومی) را در دستور کار خود قرار داده است.
بنابراین از شما خواستاریم تا آمادگی خود ، جهت دیدار با دانشجویان بسیجی بعنوان قشر نخبگانی دانشگاه ها را اعلام نمایید تا بتوان هیئتی اندیشه ورز با ظرفیتی سرشار از مجاهدتهای خالصانه جهت تحقق دولت جوان و حزب اللهی تشکیل داد. در آخر از پروردگار عالمیان برای جنابتان صبر مسالت داریم؛ چه صبر بر طاعت و چه صبر بر معصیت.
باشد که همه ی ما رستگار شویم.دبیر قرارگاه شهـید احمدی روشن
بسیج دانشجویی استان سمنانرونوشت:
ریاست محترم سازمان بسیج دانشجویی جهت استحضار
نماینده محترم ولی فقیه در استان سمنان جهت استحضار
فرمانده محترم سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان جهت استحضار

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار