متفکر آزاد: اتصال بسیج دانشجویی با نهاد مجلس میتواند رویکرد مساله محوری را جهت حل مسایل و مشکلات مردم سرعت و قوت ببخشد

روح الله متفکر آزاد: مساله محوری یک رویکرد بسیار مهم در حل مسایل، دغدغه ها و مشکلات مردم است که میتواند با همکاری با مجلس به سمت تصویب قوانین به نفع مردم حرکت کند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /کاندیدای منتخب مردم تبریز در انتخابات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت رویکرد مساله محوری گفت: از زمانی که در بسیج دانشجویی بودیم، همیشه پیگیری مسایل مردم توسط جنبش دانشجویی یکی از اولویت های مهم ما بود، و خیلی خوب است این رویکرد در ساختار بسیج دانشجویی در سطح کشور نهادینه شده است. 

روح الله متفکر آزاد افزود: رویکرد حل مسایل مردم از طریق کار تخصصی و همچنین گفتمان سازی و مطالبه گری بایستی در کنار پیکی توسط نخبگان، توسط عموم مردم نیز در مسیرهای مربوط به خود، پیگیری شود. 
وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی بواسط جایگاه بسیار مهمی که در کشور دارد میتواند جهش بزرگی را در این رویکرد ایجاد بکند. همکاری بسیج دانشجویی و این نهاد مهم، میتواند تاثیرات شگرفی را در فعالیت های بسیج دانشجویی در سطح کلان کشور ایجاد نماید.
گفتنی است روح الله متفکر آزاد، مسئول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در سال های ۸۲ الی ۸۵ بوده که برای بار اول در انتخابات مجلس شرکت و با رای خیره کننده ای به مجلس شورای اسلامی راه یافت که از وی بعنوان پدیده انتخابات تبریز یاد می شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار