منتشر شد/

بیانیه و دعوت به مشارکت در انتخابات توسط بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری

بیانیه و دعوت به مشارکت در انتخابات توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بیانیه و دعوت به مشارکت در انتخابات توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری منتشر شد که متن آن بدین شرح است:

 

 

بسمه تعالی
 
 
 
انتخابات یکى از آزمونهاى بزرگ ملت ایران در مقابل چشم دشمنان است
مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)
 
امروز ما در آستانه ی برهه سرنوشت سازی برای کشورمان قرار داریم. تجربه سال ها مبارزه مردم ایران با استبداد حکومت پهلوی منجر به تحقق مردم سالاری دینی به رهبری امام خمینی (ره) شد، مردم ایران   همواره در طول چهار دهه که از عمر انقلاب گذشته است با حضور فعال و متعهدانه خود، از آرمان‌های امام و شهدا بویژه سیدالشهدای انقلاب، حاج قاسم سلیمانی دفاع کرده اند. ما جوانان بسیجی اعلام می داریم حق رأی به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی امروز در دستان ماست؛ پس امروز باید قوی تر از هر زمان در حفظ این میراث کوشا باشیم. سرنوشت ما به عنوان یک ملت، چنان در هم تنیده شده است که هر تصمیم جمعی نه تنها برای چهار سال بلکه برای سال های متمادی، زندگی تک تک ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد؛ لذا ملت با استفاده از این حق و حضور در صحنه
 
 
 
اولاً پیام ایستادگی در برابر تهدیدات فزاینده علیه کشور عزیزمان ایران را به دشمنان، به ویژه استکبار جهانی و نوچه های منطقه ای آن خواهند داد
 
 
 
دوماً خط مشی و سیاست گذاری مجلس و دولت را براساس مطالبات به حق خود از جمله مشکلات اقتصادی، معیشت، اشتغال، سیاست خارجی و… را تعیین و اعلام می کنند.
 
 
 
 
از سوی دیگر به تقویت شاخصه وحدت و هم گرایی ملی به عنوان مهم ترین عامل قوام حاکمیت و حفظ امنیت داخلی و خارجی و شکوفایی اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ایران اسلامی کمک خواهند کرد.
 
 
 
 
ما دانشجویان بسیجی ضمن دعوت آحاد مردم به ویژه جوانان به حضور در این عرصه سرنوشت ساز با امام و شهدا پیمان می بندیم، ثابت قدم تر از پیش با رأی آگاهانه خود به پیشبرد اهداف انقلاب کمک کنیم.
 
 
 
 
 
 
 
والسلام علیکم و رحمه ا... و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری
 
 
 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار