برگزاری نشست روشنگری "انتخاب به پشتوانه شناخت" / در انتخابات مجلس، درگیر جنگ روایت ها هستیم

نشست روشنگری با موضوع انتخاب به پشتوانه شناخت، برای مجلسی با اقتدار، با حضور حمیدرضا زارعی، کارشناس مسائل سیاسی و دانشجویان، در دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی بندرعباس، برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /نشست روشنگری با موضوع انتخاب به پشتوانه شناخت، برای مجلسی با اقتدار، با حضور حمیدرضا زارعی، کارشناس مسائل سیاسی و دانشجویان در دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی بندرعباس، برگزار شد.

زارعی اظهار کرد: در انتخابات مجلس درگیر جنگ روایت ها هستیم. کاندید های انتخابات مجلس با تبلیغات زیاد و اسراف میخواهند خود را بر مردم غالب کنند.

وی اضافه کرد: در انتخابات باید حواستان جمع باشد، شاخص های مهم را رهبری در دیدار روز گذشته گفتند، پس هر کسی که در تبلیغات اسراف می کند، مومن نیست.
زارعی در خصوص نقش دانشجویان در انتخابات، گفت: شما دانشجویان به فرموده رهبری هر کدام افسران جنگ نرم هستید و باید در عرصه های مختلف مانند انتخابات اثر گذار باشید و سیاست را درک و احساس کنید.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، اکنون الگو جهانی برای سایر کشورها است، خاطر نشان کرد: مشکل اساسی استکبار جهانی با کشور ما، انقلابی و اسلامی بودن آن است؛ و مذاکره، برجام، fatf و امثال آنان، بهانه ای برای زدن انقلاب اسلامی است.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار