افتتاح نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی «دختران خیابان انقلاب» به همت بسیج دانشجویی

دومین نمایشگاه گروهی خوشنویسی، نقاشی‌خط و نقاشی با عنوان «دختران خیابان انقلاب» به همت بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه های تهران بزرگ در فرهنگستان هنر افتتاح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی دومین نمایشگاه گروهی خوشنویسی، نقاشی‌خط و نقاشی با عنوان «دختران خیابان انقلاب» به همت بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه های تهران بزرگ در فرهنگستان هنر به دست پدرشهید حدادیان افتتاح شد.

 

در این نمایشگاه که توسط بسیج دانشگاه های تهران بزرگ و به مناسبت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده ۴۱ اثر از ۴۱ بانوی هنرمند با مدیریت هنری محمد بخشی زاده و نمایشگاه گردانی زهرا میرزایی به نمایش در خواهد آمد.

براساس این گزارش مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با برنامه های مختلفی مانند مولودی خوانی و شعر خوانی، تجلیل از مادران صبور فعالین بسیج دانشگاه های تهران، تجلیل از هنرمندان و خانواده شهدا همراه بود.

همسر شهید کلامی نیزدر این مراسم حضور داشت و دقایقی برای حاضران صحبت کرد. پدر شهید محمدحسین حدادیان نیز که در این مراسم حضور داشت از اهمیت موضوع حجاب و عفاف و حضور فعال بانوان گفت و از نگاه شهید حدادیان به این موضوع صحبت کرد.

 

گروه تواشیح بین المللی محراب نیز در این مراسم به اجرا پرداخت.

حمید بالایی جانشین سازمان و مسئول بسیج دانشگاه های تهران و محمدی مسئول خواهران بسیج دانشگاه های تهران هم در این مراسم از مادران مخلص که جهادگرانه ایثار کردند و در تربیت نسل انقلابی کوشند و همچنین از دختر زهرایی خیابان انقلاب به پاس خلق اثری هنری تجلیل و تقدیر شد.

 

محمدعلی رجبی نیز از مهمانان ویژه این مراسم بود که به نقش بانوان عفیف و محجبه در این عرصه و اهمیت پرداختن به زبان هنر اشاره کرد.

 

به گزارش فارس علاقه مندان جهت بازدید از این نمایشگاه می توانند تا تاریخ ۲ اسفند از ساعت ۱۰ تا ۲۰ به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، پلاک ۱۲۵، موسسه صبا، نگارخانه‌ فرشچیان مراجعه کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار