معاون گفتمان سازی بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی

نهضت روشنگری توسط سخنرانان دانشجو در سطح شهر در حال انجام است/کاندیداها از مطالبات دانشجویان استقبال کنند

معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان: کمک به رشد بصیرت و آگاهی جامعه مخاطب به منظور گزینش صحیح در انتخابات و زمینه سازی جهت ایجاد شور و نشاط سیاسی در دانشگاه‌ها و افزایش امید به آینده انقلاب نیز از اهم محور‌های مورد تاکید در قرارگاه انتخابات است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی آرش کریمی ، معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان و دبیر قرارگاه انتخاباتی بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی : در مجموعه اقدامات محتوایی و قالب‌های اجرایی تدوین شده در قرارگاه انتخابات سعی شده که از طریق اقدامات مبتنی بر مساله محوری، کنشگری اجتماعی و فساد ستیزی جریان دانشجویی با رویکرد نگاه به مسائل مردم و تعمیم آن‌ها به جایگاه نقش سیاست گذاری کلان مجلس، نظام مسائل مورد اولویت بومی و ملی را از کاندیدا موررد مطالبه قرار دهیم.

 
کریمی مطرح کرد: بر همین اساس انتظار می‌رود که در نهایت، مجموعه اقدامات در این قرارگاه منجر به ایجاد شور و نشاط سیاسی و همچنین تبیین شاخصه‌های مجلس طراز انقلاب اسلامی و شاخصه‌های نماینده انقلابی و غیر انقلابی در بین آحاد دانشجویان و مردم شود.
 
معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان ادامه داد: کمک به رشد بصیرت و آگاهی جامعه مخاطب به منظور گزینش صحیح در انتخابات و زمینه سازی جهت ایجاد شور و نشاط سیاسی در دانشگاه‌ها و افزایش امید به آینده انقلاب نیز از اهم محور‌های مورد تاکید در قرارگاه انتخابات است.
 
وی افزود: تصمیمات اتخاذ شده در این قرارگاه شامل محوربندی دانشگاه‌های هدف استان آذربایجان‌شرقی  و قرار دادن ادوار بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها به عنوان همیاران مسئولین فعلی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها جهت انتقال تجربه و مشورت‌های راهبردی بیشتر به صورت مستقیم تا روز انتخابات است.
 
معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان در ادامه گفت: هماهنگی و تنظیم لیست سخنرانان بومی استان با چشم انداز اساتید انقلابی دانشگاه‌ها و هادیان سیاسی دارای فن بیان دانشگاهی و دانشجویان نخبه سیاسی جهت بهره برداری در جلسات همایشی در راستای کمک به ارتقای سطح بصیرتی نیز به صورت بسته جامع در اختیار دانشگاه‌ها قرار گرفته است.
کریمی اظهار کرد: برگزاری کافه انتخابات با دعوت از چهره‌های شاخص کاندیدا با احزاب مختلف سیاسی و بدور از هر گونه جهت گیری در راستای ایجاد فضای باز ارائه دیدگاه و نقد نظرات توسط جریان نخبه دانشجویی از دیگر برنامه‌هایی است که به صورت منسجم برنامه ریزی شده است و ما در همین بستر از تمامی کاندیدا و تمام سلایق جهت حضور در کافه انتخابات دعوت می‌کنیم، هر چند که برخی از جریانات با کم لطفی نسبت به حضور در جمع دانشجویی ابا دارند؛ اما با این وجود ما مصرانه بدنبال حضور تمام سلیقه‌های سیاسی در محیط دانشجویی هستیم. 
کریمی ادامه داد: در راستای تشکیل مجلس قوی و کارآمد ، بسیج دانشجویی استان در نامه ای سرگشاده به داوطلبان حوزه های مختلف انتخابیه ، خواستار پاسخگویی شفاف و دقیق انان به پرسش های دانشجویان کرده و بر این اساس انتظار دارد داوطلبان نسبت به این احساس تعهد نمایند
کریمی در خاتمه گفت: ان شاء الله شاهد انتخاباتی پر شور و مجلسی در طراز شهید مدرس باشیم و زمینه سازی  تشکیل دولت جوان حزب اللهی را با مجلسی متخصص و متعهد به آرمان‌های انقلاب مشاهده کنیم

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار