مسئول رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس خبر داد:

آغاز ثبت نام دوره های خط امام استانی و طرح ولایت کشوری

ثبت نام هر سه دوره خط امام استانی و طرح ولایت کشوری و اسلام ناب به صورت اینترنتی خواهد بود و سعی شده از ظرفیت دانشجویان توانمند جهت مسئولین دوره استفاده شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول رشد و کادرسازی ناحیه بسیج دانشجویی فارس از شروع ثبت نام دوره های خط امام استانی و طرح ولایت کشوری و اسلام ناب خبر داد.


موسوی گفت: دوره های تربیتی و تشکیلاتی خط امام استانی و طرح ولایت کشوری و اسلام ناب همانند سال‌های گذشته در 5 حوزه معرفتی، بصیرتی، تربیتی و تشکیلاتی و طرح اعتلاء برگزار می گردد.

موسوی افزود: طبق ابلاغ سازمان بسیج دانشجویی کشور ثبت نام امسال دوره های فوق از 1 اسفندماه 98 شروع شده و تا 31 فروردین ماه ادامه دارد که لازم است مسئولین محترم دفاتر و حوزه های بسیج دانشجویی از ظرفیت خوب راهیان نور جهت تبلیغ و ثبت نام دوره خط امام استانی و طرح ولایت کشوری حتما استفاده نمایند.

موسوی در ادامه گفت: جهت جلوگیری از بروکراسی اداری ثبت نام هر سه دوره خط امام استانی و طرح ولایت کشوری و اسلام ناب به صورت اینترنتی خواهد بود و سعی شده از ظرفیت دانشجویان توانمند جهت مسئولین دوره استفاده شود که مسئول دوره خط امام استانی برادران جناب آقای علیرضا رحمانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد فسا و مسئول خواهران خواهر میرغفاری مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون خواهند بود.

موسوی تصریح کرد: رویکرد امسال ناحیه بسیج دانشجویی در اجرای دوره خط امام استانی با اجرای برنامه های جذاب و خلاقانه مانند برگزاری کرسی آزاد اندیشی و تریبون آزاد، رزم شبانه ویژه برادران، بازدید از مناطق محروم و حاشیه شهر ویژه مسئولین کانون‌های جهادی، دعوت از مسئولین جهت پاسخگویی و مطالبه گری و با ارائه مطالب به صورت کاملا کاربردی با اساتید مجرب و برگزاری کارگاه های مباحثه و ارائه کارخواست عملی، مطالب را به صورت کاملا کاربردی و عملیاتی به دانشجو ارائه دهیم به طوری که دانشجو در هر موضوعی مثلا کار تشکیلاتی صفر تاصد کار را به صورت خلاصه و کاربردی یاد بگیرد و بتواند با مطالب آموخته شده آماده عملیات شده و بتواند در بسیج دانشجویی و فضای دانشگاه کارفرهنگی کرده  و فضای دانشگاه را تحت تاثیر خود قرارداده و متحول کند.

موسوی در پایان گفت: زمان اعزام دوره خط امام استانی در نیمه دوم شهریورماه از تاریخ 15 تای 22 شهریورماه و دوره طرح ولایت کشوری برادران در تاریخ 17 تیرماه و خواهران در تاریخ 30 تیرماه در مشهد مقدس برگزار می گردد و دوره اسلام ناب و دوره میقات از 18 تیرماه الی 4 مردادماه در تهران برگزار می گردد که در ادامه قصد داریم به طور جدی تر بحث تداوم دوره های فوق را در قالب کانون طرح ولایت ادامه دهیم و برای این منظور برنامه خاص داریم.

ارسال نظر


captcha