مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان:

کاروان‌های راهیان نور دانشگاه دامغان در نیمه دوم اسفند راهی مناطق جنگی می‌شوند

مسئول بسیج دانشگاه دامغان گفت: در نیمه دوم اسفندماه کاروان‌های دانشگاه دامغان در دو گروه مجزا خواهران و برادران، راهی مناطق جنگی جنوب کشور خواهند شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان محمدمهدی زنده دلی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان در خصوص اردو‌های راهیان نور این دانشگاه در گفتگو با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی گفت: در نیمه دوم اسفندماه کاروان‌های دانشگاه دامغان در دو گروه مجزا خواهران و برادران، راهی مناطق جنگی جنوب کشور خواهند شد.

زنده دلی ادامه داد: حدود ۱۲۰ نفر از این اردو استقبال کرده اند. برنامه‌هایی در قالب بسته‌های فرهنگی و فضاسازی‌های مختلف برای ارتباط هرچه بیشتر دانشجویان با شهدا در نظر گرفته ایم که این رابطه را عمیق‌تر از قبل کنیم و بتوانیم تاثیرگذار باشیم.

مسئول بسیج دانشگاه دامغان افزود: نظر تمامی اعضا بر این بوده که ما هزینه‌ای را که می‌خواهیم به دکور و وسیله‌های بخش ثبت نام اردوی راهیان اختصاص بدهیم را به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان هدیه کنیم.

وی در پایان از هدف برگزاری این اردو گفت: امیدواریم یک رابطه مستمر و عمیق بین دانشجویان با شهدا نه تنها در طول سفر بلکه در تمامی مراحل زندگی شان ایجاد کنیم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار