مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار:

شفاف و صریح میگوییم که بسیج دانشجویی از هیچکس حمایت رسمی نکرده و‌نمی کند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار: وظیفه ما تبیین ویژگی‌های نماینده اصلح طراز انقلاب است تا مردم بر آن اساس خودشان نماینده اصلح را انتخاب کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان امیر حسین اکبریان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار در مصاحبه با خبرنگار این پایگاه اطلاع رسانی گفت: برای تبیین ویژگی‌های نماینده اصلح هم مدتی‌است تلاشمان رو‌ شروع کردیم و در این هفته با چند تریبون آزاد در سطح شهر ان‌شاالله بتوانیم رسالت‌مان را بطور کامل انجام دهیم.

 امیرحسین اکبریان گفت: بنده از همین جا به‌عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار و دبیر قرارگاه مطالبه گری شهیداحمدی روشن شهرستان و عضو شورای تبیین مواضع شهرستان، شفاف و صریح میگویم که بسیج دانشجویی از هیچکس حمایت رسمی نکرده و‌نمیکند.
 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گرمسار گفت: وظیفه ما تبیین ویژگی‌های نماینده اصلح طراز انقلاب است تا مردم بر آن اساس خودشان نماینده اصلح را انتخاب کنند. پس در روزهایی که شایعات زیاد است و می‌گویند بسیج دانشجویی از فلان شخص حمایت میکند، لطفا به آن توجه نکنید. درست است که ما هم رای داریم و نهایتا باید به یک شخص در این شهرستان رای بدهیم( براساس بررسی ویژگی های نماینده اصلح طبق رهنمودهای رهبری انتخاب میکنیم) اما این رای ما به منزله حمایت از شخصی خاص نبوده و نیست و‌ نخواهد بود.

اکبریان در پایان گفت:بدانیم هر رأیی که بدهیم باید بابت آن در آخرالزمان پاسخگو باشیم. چرا که رأی‌های ما روی زندگی مردم در سرتاسر کشور تاثیرگذار است و نمایندگان شهر من و شما میتوانند با تصویب یا عدم تصویب یک لایحه یا قانون روی زندگی مردم تمام شهرها و استان‌های ایران عزیزمان تاثیر بگذارند.
 

 

کلیدواژه ها


بسیج دانشجویی سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار