اعزام بیش از 700 دانشجوی چهارمحال و بختیاری به راهیان نور جنوب کشور

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری از اعزام بیش از هفتصد دانشجو به مناطق عملیاتی و یادمان های شهدای جنوب کشور خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مرتضی کریمی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: اعزام دانشجویان از نیمه دوم اسفند به مدت 10 روز برگزار می گردد.

 

کریمی گفت: بازدید از یادمان ها و مناطق عملیاتی جنوب کشور اعم از شلمچه، طلائیه، دهلاویه، نهر خین، پاسگاه زید، فکه، دوکوهه، کمیل و حنظله، القمه، مسجد جامع و موزه دفاع مقدس خرمشهر، بیمارستان صحرایی امام حسین (ع) و هور از جمله مناطقی است که امسال دانشجویان استان از آنها بازید می کنند.

 

وی یادآورشد: اعزام های امسال با محوریت گفتمان جهاد و مقاومت، استکبارستیزی و آبادانی ایران اسلامی و با نامگزاری کاروان ها به نام سردار دل ها، شهید  سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می گردد.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، شب شعر ، حضور در رزمایش هنری اهواز و استفاده از راویان دانشجوی آموزش دیده برای اولین بار در این اعزام ها می تواند شور و حال خاص و متفاوتی نسبت به سال های قبل در این اردوها داشته باشد.

 

مرتضی کریمی یادآور شد: اولویت ثبت نام راهیان نور امسال با دانشجویان سال اولی و نخبگان دانشگاه هاست.

به گفته مسئول بسیج دانشجویی استان، دانشجویان علاقه مند جهت ثبت نام در اردوهای راهیان نور، می توانند به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه خود مراجعه نمایند./

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار