با حضور مسئول قرارگاه نور و جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان:

جلسه قرارگاه راهیان نور دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار برگزار شد

جلسه قرارگاه راهیان نور دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار جهت هماهنگی امورات مربوط به راهیان نور 1398 برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان جلسه قرارگاه نور دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار با حضور وحید نظری جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و مجتبی سعد الدین مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان و اعضای دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار و مسئولین حوزه و پایگاه های دانشگاه های شهرستان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه وحید نظری جانشین ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان گفت:راهیان نور یکی از بزرگترین عملیات های فرهنگی بسیج دانشجویی است که امیدواریم بتوانیم با عنایت شهدا این عملیات بزرگ فرهنگی را به بهترین نحو انجام دهیم.اردوی راهیان نور امسال بسیج دانشجویی با محوریت طرح اعتلا بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد و مسئولین کاروان ها برنامه های فرهنگی کاروان ها را تحت نظام مسئله محوری برنامه ریزی خواهند کرد.

در ادامه مجتبی سعدالدین مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجوی استان سمنان ضمن توضیح در مورد امورات جاری کاروان ها گفت: هماهنگی های لازم در زمینه های مختلف از جمله اقدامات تامینی و ایمنی، امورات بهداشتی و آمبولانس همراه کاروان ها و اسکان و تغذیه و... انجام شده و تصمیم ناحیه بسیج دانشجویی بر این است که امسال تمامی امورات و هماهنگی های مربوط به کاروان ها می بایست توسط دانشجویان  انجام پذیرد.

در این جلسه اعضای دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با اردوی راهیان نور بیان کردند و برای هرچه بهتر برگزار شدن این حرکت عظیم فرهنگی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار