یادداشت/ علیرضا خدری؛

خون سردار حاج قاسم سلیمانی آمریکا را نابود میکند

مردم در ۲۲ بهمن و در ۲ اسفند حضوری چشمگیری خواهند داشت تا دست نفوذی ها را در داخل ایران قطع کنند و با انتخابی درست باعث ریشه کن شدن دشمن در منطقه شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا خدری مسئول فضای مجازی دانشگاه سلمان فارسی کازرون به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی اینگونه نوشت:


بسم الله الرحمن الرحیم

《دشمن همواره میخواهد خود را قوی نشان دهد 》

قدرت پوشالی کسی که خود را آقای جهان میداند توسط نیروهای سپاه پاسداران نمایان میشود. خون شهدا همواره چهره اصلی دشمن را نشان میدهد. همانگونه که خون حججی ها و مدافعان حرم باعث از بین رفتن داعش شد، خون سردار حاج قاسم سلیمانی باعث شروع نابودی آمریکا میشود.

《راه حق همیشه ادامه دارد و خواهد داشت》
 
۲۲ بهمن نشانه قدرت واقعی مردم جمهوری اسلامی ایران هست که قدمی محکم در راه نابودی ابرقدرت جهان و کفتارهای اطراف آن خواهد بود. مردم در ۲۲ بهمن و در ۲ اسفند حضوری چشمگیری خواهند داشت تا دست نفوذی ها را در داخل ایران قطع کنند و با انتخابی درست باعث ریشه کن شدن دشمن در منطقه شوند.

《همه چشم ها بیناست و حقیقت را میبینند》

بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و بیداری کشورهای منطقه برای خروج نیروهای آمریکایی از خاورمیانه، دشمن در حال دست و پازدن هست، میخواهد آخرین حرکات خود را برای نشان دادن قدرت پوشالی خود انجام دهد، آمریکا با امضای قراردادی به اسم معامله قرن؛ وقاحت کامل خود را به جهانیان نشان داد، معامله ای که باعث نابودی آمریکا و اسرائیل هست چون قدرت پوشالی آن ها را نمایش میدهد قدرتی که به دست خودشان شکسته میشود یعنی خودشان گور خودشان را کنده اند، معامله ای که جنایت اسرائیلی ها را در این سال ها تکمیل میکند، خانه فلسطینی ها برای خود فلسطینی ها هست و هیچکس نمیتواند آن را اشغال کند.

کلام رهبری در تاریخ خواهد ماند که بیان کردند:
ترامپ پیش از مرگ خود، نابودی معامله قرن را خواهد دید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار