طی بیانیه ای ؛

شورای ببین بسیج دانشجویی اقدام مسئولین نسبت به مذاکره با آمریکا را محکوم کرد

طی بیانیه ای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اقدام مسئولین نسبت به مذاکره با آمریکا را محکوم کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  با توجه به همزمانی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی و اتفاقات اخیر در سطح کشور و جهان؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی الزم می داند چند نکته را یادآوری کند: 1.همزمانی سالگرد ایام پیروزی انقلاب اسلامی با چهلمین روز درگذشت شهید قاسم سلیمانی، این نکته را یادآوری می کند که جان نثاری چنین افرادی است که سبب شده ما چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیریم و قطعا قدردان خون این عزیزان و تلاششان خواهیم بود؛ اما همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند نباید از این مسئله غافل شد که جنتلمن های میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند؛ فلذا می بینیم پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی توسط شقی ترین افراد عالم، عده ای در داخل هنوز حرف از مذاکره با رژیم قاتل و ظالم آمریکا می زنند که این به معنی پایمال کردن خون شهید سلیمانی و شهدای مقاومت است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی این اقدامات مسئولین را محکوم کرده و اعلام می دارد چنین صحبت هایی مردم ایران را بیشتر می آزارد و باید به خاطر این صحبت ها، از مردم ایران عذرخواهی کنند.

2 .مردم ایران اسلامی، بالاخص مردم ولایت مدار خراسان جنوبی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی(ره)، تجدید بیعت کردند. یکی از آرمان های جمهوری اسلامی ایران، حمایت از مظلومین جهان و تلاش در جهت ریشه کن کردن ظلم جهانی است. معاهده ننگین معامله قرن بار دیگر ثابت کرد آمریکای تروریست و صهیونیسم سرطانی، هیچ ابایی از مظلوم کشی و تجاوز ندارند. ملت های مظلوم منطقه متوجه شده اند که تنها راه مقابله با این ظلم ها، مقاومت است و جمهوری اسلامی پیوسته حمایت خود را از ملت های مظلوم جهان اعالم کرده است. مسئولین کشور همان طور که تا الان موضع های مناسب و قاطعی در رابطه با این اقدام وقیحانه آمریکا گرفتند؛ باید در مجامع بین المللی نیز این اقدام آمریکا را به چالش کشیده و از ملت مظلوم فلسطین حمایت کنند تا روزی که همه فلسطینی ها به سرزمین مادری شان برگردند؛ ان شاء الله 

3 .حضور گسترده و با شکوه مردم خراسان جنوبی در راهپیمایی امروز نشان داد؛ با وجود تمام مشکالتی که در داخل کشور هست، پای انقلاب با تمام قوا ایستاده اند؛ لذا باید مسئولین تمام تالش خود را در جهت بهبود وضعیت معیشتی مردم به کار گیرند.

با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی و صحبت امام خمینی(ره) که فرمودند:» مجلس در راس امور است.« و فشار همه جانبه دشمنان جمهوری اسلامی، اهمیت حضور در این انتخابات بر هیچ کسی از دلسوزان این مرز و بوم پوشیده نیست؛ فلذا شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، از اقشار مختلف مردم دعوت می کند تا با حضور پای صندوق های رای، علاوه بر ناامید کردن دشمنان از اهداف شوم خود، با انتخاب فرد اصلح، فارغ از هر جناح و گروه خاصی، کشور را به درجات عالی و آرمان های امام راحل برسانند؛ چرا که خداوند در قرآن کریم می فرمایند:(ان اهلل الیغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم. خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملتی) را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند. )رعد/17») 


والسلام علیکم و رحمه الله برکاته شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار