ایران اسلامی زیر بار سنگین ترین و ظالمانه ترین تحریم های تاریخ، آن قدر قوی شد که ابرقدرتان پوشالی جهان، نهان و آشکار بارها و بارها به این قدرت اعجاب آور اذعان کردند


بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان در آستانه بیست و دوم بهمن ماه 98

چهل و یک سال از حماسه ای که نمونه اش در تاریخ بشر در بسیاری از جهات بی سابقه است، با غرور و عزت و سربلندی و پیشرفت در مقابل تمام دشمنی ها و کینه توزی های مستکبرانِ جهان گذشت.

ایران اسلامی زیر بار سنگین ترین و ظالمانه ترین تحریم های تاریخ، آن قدر قوی شد که ابرقدرتان پوشالی جهان، نهان و آشکار بارها و بارها به این قدرت اعجاب آور اذعان کردند و مقابل عزم و عزت ملت ایران، سر تعظیم فرود آوردند.

در بسیاری از رتبه های علمی، خدمات اجتماعی، افتخارات ورزشی و بسیاری از زمینه های دیگر، ایران اسلامی پای را از منطقه و قاره کهن فراتر نهاد و در میدان های بین المللی به رقابت و عرض اندام پرداخت.

حالا ایران اسلامی در نزدیکی و به سمت قله ای در حرکت است و آخرین پیچ های پر شیب و مهیب و نفس گیرش را پشت سر می گذارد، که تمام کفر و شرک و نفاق برای تداوم حیات منحوسشان هم قسم شده اند و از هیچ نامردی، خیانت و خباثتی دریغ نمیکنند. از طرفی جبهه مقاومت نیز با تمام توانش به صحنه آمده و به نصر و امداد الهی برای نابودی مستکبران چشم دوخته و این مساله نوید دهنده درگیری نهایی جبهه حق و باطل است، درگیری و مبارزه ای که بشارت ظهور منجی را در خود نهفته دارد. انشاءالله.

جوانان، دانشجویان و بسیجیان ایران اسلامی امسال نیز با روح مطهر و قدرتمند شهدا و در رأس آن ها سیدالشهدای جبهه مقاومت سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی دوباره پیمان می بندند که لحظه ای چشم از دهان مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی برنداشته و مستحکم و قدرتمند تا سپردن پرچم مقدس لااله الا الله به دستان مبارک حضرت بقیة الله (ارواحنا فداه) گوش به فرمان رهبر انقلاب باشند.

بسیجیان دانشگاه های استان اصفهان به نمایندگی از جوانان انقلابی ایران اسلامی، ضمن دعوت از مردم شریف ایران  برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن , اعلام می دارد به لطف خدا، امسال نیز همه آن ها که دل در گرو ایران و انقلاب اسلامی دارند با دلی امیدوار به فضل خدا و مشت پر از کینه از کودک کشان و گردنکشان تاریخ، به صحنه می آیند تا در تاریخ ثبت شود که مردمی از نسل سلمان فارسی اشتباه تاریخی بسیاری از ساده اندیشان دوره ائمه معصومین را تکرار نکردند و با قلب هایی پولادین و عزم هایی راسخ، تا آخرین نفس هایشان در حمایت از رهبر و ولی شان قوی و عزتمند ایستادند. انشاالله.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان

21 بهمن 1398

 

 

کلیدواژه ها


بیانیه 22بهمن اصفهان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار