نماینده ولی فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران :

بانوی انقلابی، نگهدارنده و احیا کننده مفاهیم اصلی و شعائر انقلاب اسلامی است

نماینده ولی‌فقیه در نیروی هوا فضای سپاه پاسداران گفت:یک زن انقلابی مفاهیم و شعائر انقلاب اسلامی را احیا و زنده نگه می دارد. بانوی اتقلابی مدافع تمامی ارزش‌ها و شعارهای انقلاب اسلامی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حجت الاسلام علی رضایی، نماینده ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در همایش بانوی انقلابی  با عنوان  "دختران حاج قاسم" که در فرهنگسرای شهرکرد برگزار شد، نقش زنان را در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی، حیاتی قلمداد کرد و گفت: اگر نقش بانوان در انقلاب اسلامی پیش از مردان نباشد کمتر نیست، به‌علاوه نقش بانوان از مردان پررنگ‌تر است.

رضایی اظهار داشت: بانوی اتقلابی مدافع تمامی ارزش‌ها و شعارهای انقلاب اسلامی است و تمامی افتخاراتی که در عرصه انقلاب اسلامی بوجود آورده است را قدرتمندتر ادامه می‌دهد.

رضایی ضمن اشاره به عوامل مهم در انقلاب اسلامی اظهار کرد: دین مبین اسلام قواره اصلی انقلاب اسلامی است و حضور زنان و مردان در تمام سنین در عرصه باعث شد انقلاب اسلامی به پیروزی برسد.

نماینده ولی‌فقیه در نیروی هوا فضای سپاه   پاسداران افزود: بانوان انقلابی هرگز نخواهند گذاشت بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی کلام امام راحل(ره) را کم‌رنگ کنند و کلام ایشان را به همگان می‌رسانند.


رضایی با اشاره به ویژگی‌های یک بانوی انقلابی بیان کرد: بانوی انقلابی شعارهای انقلاب اسلامی را زنده نگه می‌دارد و هرگز نمی‌گذار این شعار‌ها فراموش شوند و موضوعاتی که در زمان انقلاب خود زنان علمدار آن بودند بر زمین بیفتد. اینکه در روزهای آتی چهل‌یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلام را جشن می‌گیریم، که سهم اعظمی از انقلاب اسلامی متعلق به بانوان است.


وی با اشاره به حادثه تلخ شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و برشمردن ویژگی‌های این شهید والامقام از جمله خستگی‌ناپذیری، گذشت، تواضع و به‌ویژه اخلاص، بیان کرد: متاسفانه برخی از مسئولان اندیشه سازش با استکبار جهانی را دارند.

رضایی با بیان اینکه دختران حاج قاسم سلیمانی تا آخر در مقابل دشمنان می‌ایستند و مقاومت می‌کنند، خاطرنشان کرد: حاج قاسم سلیمانی خودش را وقف اسلام، ایران، انقلاب و تبعیت از مقام معظم رهبری کرد و انقلاب اسلامی به یاری خداوند پرقدرت‌تر مسیر خود را ادامه می‌دهد و تفکر مقاومت در سراسر کشور حاکم خواهد شد.

 

نماینده ولی‌فقیه در نیروی هوا فضای سپاه   پاسداران با تاکید بر اینکه 41 سال  پای انقلاب اسلامی ایستادیم و این مقاومت و ایستادگی را ادامه می‌دهیم گفت:  هدف همایش بانوان انقلابی به رخ کشیدن اقتدار ایران است.دشمن بداند پای انقلاب اسلامی قوی‌تر از گذشته هستیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار