سردار نقدی در مجمع عالی جهادگران:

جهادگران پرچم دار خط مقدم مبارزه با آمریکا هستند / خیز بلند برای افزایش بودجه سازندگی

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب خدمت به مردم بزرگترین مبارزه با آمریکاست؛ با این وجود امروز جهادگران پرچم‌دار خط مقدم مبارزه با آمریکای جنایتکار هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران امروز در دومین مجمع عالی جهادگران کشور که در اردوگاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام آبعلی برگزار شد، گفت: باید قدر نظام و انقلاب را بدانیم چرا که هیچ انقلابی به غیر انقلاب اسلامی ایران پس از گذشت چهل سال نتوانسته است با حفظ تمام ارزش ها، اصول و مبادین خود و بدون سر سوزنی عقب نشینی چهل سالگی خود را ببیند و این لطف خداوند بوده است و ما باید به خاطر این نعمت قدردان شما جوانان که پرچم انقلاب را به اهتزاز درآورده اید، باشیم.


وی تصریح کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب خدمت به مردم بزرگترین مبارزه با آمریکاست با این وجود شما جوانان جهادی نیز امروز پرچم دار خط مقدم مبارزه با آمریکای جنایتکار هستید و امثال بنده که در این مسئولیت‌ها قرار گرفته ایم باید قدردان شما باشیم.

سردار نقدی افزود: شما جوانان جهادی در دنیایی که پر از زرق و برق و هزاران جاذبه شهوانی و جاذبه دیگر است راه جهاد را انتخاب کرده اید و بنده بدون اغراق معتقدم که باید تندیس شما را ساخت و در تمام چهارراه‌ها و خیابان‌های دنیا که پر از جاذبه‌های شهوانی و شبهات فکری هستند، نصب کرد.

وی تصریح کرد: دشمن شهید سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت را به این امید که جبهه مقاومت افول کند به شهادت رساند و این در حالی بود که پس از شهادت سردار سلیمانی رگبار پیروزی‌ها به سراغ جبهه مقاومت آمد به هر حال خداوند اخلاص را می‌بیند و به آن پاداش می‌دهد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه ملت ایران با صلابت در مقابل مشکلات و مسائل ایستاده اند و آن تشییع جنازه اعجاب انگیز را به وجود آوردند و ما باید قدر این اخلاص را بدانیم، افزود: مبادا که با تغییر موقعیت‌ها اخلاص‌ها از بین برود لازمه اخلاص نگاه کردن به دست ولایت و فرمان بری محض از اوست و باید ببینیم که ولایت در عرصه اجتماعی، سیاسی و اقتصادی چه می‌خواهد.

وی تصریح کرد: وقتی می‌گوییم شهید سلیمانی با اخلاص به شهادت رسید این اخلاص چیست و در کجا تجلی پیدا کرده است؟ در برهه‌ای که شخصیت ها و جریانات سیاسی حضور در سوریه را شماتت می‌کردند و حتی تحلیل نظامی‌ها هم این بود که شکست در این جبهه قطعی است این شهید سلیمانی بود که تشخیص داد که حرف رهبر معظم انقلاب از همه درست‌تر است و به این میدان پا گذاشت و این یعنی اوج اخلاص در اطاعت از ولایت و ما باید قدر این اخلاص را بدانیم و آن را نگهداریم.

سردار نقدی با بیان اینکه بسیج خانه اصلی فعالین عرصه جهاد و سازندگی است، افزود: فعالین جهادی باید در مقابل کسانی که می‌خواهند اردو‌های جهادی را مصادره کنند هوشیار باشند.

وی با بیان اینکه فضای اردو‌های جهادی به دلیل اخلاص و معنویتی که در آن‌ها وجود دارد تنها جایی است که من بوی جبهه را از آن‌ها استشمام کرده ام، افزود: همان روحیه، محبت، مودت و نشاطی که در بین رزمندگان وجود داشت امروز در میان گروه‌های جهادی وجود دارد و این فضا درست به مانند جبهه است با این وجود باید کادرسازی همین جا انجام شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه بودجه گروه‌های جهادی در سال ۹۸ دو سه برابر شده و در سال ۹۹ نیز برای افزایش این بودجه خیز بلندی برداشته شده افزود: بودجه سال ۹۹ گروه‌های جهادی تا کمیسیون تلفیق پیش رفته و امیدواریم به نتیجه برسد به هر حال بودجه‌ای که به گروه‌های جهادی و سازندگی اختصاص می‌یابد خرج مردم می‌شود و همه نیز می‌دانند که گروه‌های جهادی این بودجه را خرج مردم می‌کنند.

وی تصریح کرد: تاکنون پشتیبانی از گروه‌های جهادی برعهده نواحی سپاه بوده، اما با ابلاغ فرمانده کل سپاه این پشتیبانی به سپاه‌های استانی محول شده است.

سردار نقدی با تاکید بر اینکه بنده سردار سلامی و سردار فدوی مطلقا با کار پیمانکاری در بسیج سازندگی مخالف هستیم و بنده معتقدم این فکر خلاف است، اظهار کرد: ایجاد اشتغال مهمترین خدمت به مردم است و بنده نیز این مسئولیت را در گذشته در قالب فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی به بسیج سازندگی محول کردم و به آن افتخار می‌کنم و البته گروه‌های جهادی نیز باید در جهت اشتغال در مناطق محروم همت کنند، چون این اشتغال منجر به جلوگیری از مهاجرت و همچنین ثروتمند شدن محرومین می‌شود.

وی با بیان اینکه بحث گزینش فعالین جهادی را در سپاه حل کرده ایم تا بتوانیم برداشت قوی تری از گروه‌های جهادی داشته باشیم، گفت: بحث مباحث حقوقی شهدای گروه‌های جهادی را نیز پیگیری خواهیم کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار