ثمره انقلاب اسلامی ایران، چهل سال تحول و امروز گام بزرگ دوم انقلاب مولد چهل سال خدمت است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی کردستان در آستانه سالروز فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی ایران گام دوم انقلاب را تحولی بزرگ و ارزشمند دانست که ثمره انقلاب اسلامی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /؛ توحید رستمی در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک ایام الله پیروز دهه فجر انقلاب اسلامی فرا رسیدن 22 بهمن، گفت: استقلال، پیشرفت، تحول، اقتدار جهانی، و عزت اسلامی ثمره ارزشمند چهل سال بیداری ملت ما است که به برکت خون شهدا و امامت مقام معظم رهبری به آن دست یافتیم.

 

وی افزود: این انقلاب پشتوانه ای بود برای پرتاب به جلوی ما که خوشبختانه امروز ایران را در زمره کشورهای رکورددار علمی، فناوری، هوافضا، نانو، دانش هسته ای و سرآمد خدمات اجتماعی کرده است.

 

وی بیان کرد: کشور ما به پشتوانه این انقلاب توانست دستاوردهای زیادی را به دست بیاورد که همگی را مدیون جانفشانی شهدا و خدمت صادقانه است.

 

رستمی عنوان کرد: امروز هم به پشتوانه جوانان این انقلاب محور تحقق پیشرفته در بعد وسیع و گسترده است.

 

وی بیان کرد: نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی مهمترین ظرفیت امید بخش کشور است، و نکته مهم این است که باید در نظر داشت جوانان ظرفیت های طبیعی و انسانی کم نظیر کشور هستند.

 

وی عنوان کرد: انگیزه جوان بودن و انقلابی بودن دو اندوخته مهم است که می تواند اهرم پیشرفت و توسعه یک کشور باشد و با توجه به اینکه بخش وسیعی از جمعیت کشور را جوانان تشکیل می دهند، می توان این فرصت را تبدیل به گامی مهم برای رسیدن به آرمان های بلند انقلاب کرد.

 

رستمی همچنین اذعان کرد: گام دوم انقلاب در پرتو امید و نگاه خوش بینانه به آینده می تواند کاستی های که در عرصه های مختلف هست را جبران کرد.

 

وی با توجه به اهمیت حضور جوانان در گام دوم انقلاب گفت:در این راستا، توجه و اهمیت دادن به علم و پژوهش، معنویات و اخلاق اسلامی، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی و نیز عزت ملی، روابط خارجی و مرزبندی با دشمن و سبک زندگی در راستای رسیدن موثر به اهداف و تحقق آرمانهای گام دوم انقلاب مهم است.

 

رستمی خاطرنشان کرد: میل به آرمان های انقلاب برای رسیدن به اوج و نقطه پیشرفت نهایی لازمه آن گام برداشتن در مسیر منویات رهبر معظم انقلاب است که گام دوم انقلاب هم در نتیجه بیانات گوهربار رهبر انقلاب تنظیم شده است.

 

وی در خاتمه افزود: گام دوم انقلاب چراغ راه و هدایتگری واضح و روشن برای نیل به اهداف بلند پایه نظام و انقلاب اسلامی است و بیشترین توجه آن اول و آخر به جوانان است و بس که این به این معنا است که رهبر فرزانه ما اهمیت حضور جوانان در عرصه های مختلف را به مسئولان به شدت گوشزد می کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار