معاونت رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی استان ایلام:

بیش از 100 نفر از دانشجویان ایلامی دردوره تربیتی تشکیلاتی مصباح شرکت دارند

رضائی گفت: هدف از برگزاری این دوره توانمند سازی فرماندهان و اعضاء بسیج و کادر سازی نیروی انقلابی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، قدرت الله رضائی مدیریت رشد و کادر سازی بسیج دانشجویی استان ایلامم در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری دوره تشکیلاتی مصباح خبرداد و گفت: این دوره با شرکت بیش از 100 نفر از دانشجویان بسیجی استان ایلام در قرارگاه اربعین شهرستان مهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این دوره توانمند سازی فرماندهان و اعضاء بسیج و کادر سازی است، افزود: دوره برادران با حضور 45 نفر از مسئولان و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه های استان به مدت سه روز از تاریخ 15 بهمن ماه تا 18 بهمن ماه درقرارگاه اربعین برگزار شد.

رضائی اضافه کرد: حدود 60 نفر از خواهران عضو شورای بسیج دانشجویی دانشگاه های استان نیز در روزهای 22 تا 25 بهمن در قرارگاه اربعین مهران برگزار خواهد شد.

مدیریت رشد و کادر سازی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، بیان کرد: جریان شناسی سیاسی، نقش آفرینی فرهنگی، اصول کار تشکیلاتی، تاریخ انقلاب، بیانیه گام دوم انقلاب، مدیریت جهادی، ازسرفصل های آموزشی این دوره می باشد که در پایان دوره دانشجویان با شرکت در اردوی راهیان نور از مناطق عملیاتی استان ایلام  بازدید خواهند کرد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار