سکوت در برابر هنجارشکنی های دانشگاه کردستان سوال برانگیز است!

وی گفت: شان نظام ایجاب می‌کند ما به عنوان مسوول در هر جایگاهی از اصول و آرمان‌های نظام و انقلاب دفاع کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در پنجمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان برگزار شد، الله‌مرادی به موضوع یک تجمع غیرقانونی در دانشگاه کردستان اشاره کرد و گفت: عده‌ای با تجمع در حیاط دانشگاه علیه نظام و ارزش‌های انقلاب شعارهایی داده بودند اما برخوردی صورت نگرفت حتی در سایت اطلاع‌رسانی دانشگاه هم محکوم نشد.

 

وی اذعان کرد: شان نظام ایجاب می‌کند ما به عنوان مسوول در هر جایگاهی از اصول و آرمان‌های نظام و انقلاب دفاع کنیم در حالیکه برخی نهادهای مسوول در برابر این هنجارشکنی ساکت می‌شوند.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان گفت: مدیران باید پاسخگو باشند اما اگر مواردی از عدم پاسخگویی آنه را پیگیری می‌کنیم، حساسیت به خرج می‌دهند.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، در بازار تاناکورا منکرات زیادی صورت می‌گیرد که متولیان امر باید این موضوع را با جدیت پیگیری کنند.

 

وی اظهار کرد: به مشکلات بیکاری و نبود اشتغال در استان واقف هستیم اما در لوای دست‌فروشی منکراتی انجام می‌شود.

 

وی تصریح کرد: به عنوان ستاد امر به معروف استان در راستای ماموریت‌هایی که داریم این موضوعات را پیگیری می‌کنیم و به شدت با منکراتی که در بستر دست‌فروشی در برخی نقاط شهر انجام می‌شود برخورد خواهیم کرد.

 

وی گفت: تاناکورای سنندج هم نمونه‌‌ای از منکرات است که نه تنها پیاده‌رو خیابان، بلکه نیمی از خیابان را هم در برگرفته و کم‌کم به ورودی فیض‌آباد وصل می‌شود و با این وضعیت برخورد نمی‌شود.

 

به گفته دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، در بازار تاناکورا منکرات زیادی صورت می‌گیرد که متولیان امر باید این موضوع را با جدیت پیگیری کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش بر دوری از تشریفات و ترویج خان‌سالاری در جامعه تاکید کرد و گفت: این رویه نباید در بین مدیران رواج پیدا کند و مانند مردم زندگی کنند.

 

الله‌مرادی  استفاده از امکانات دولتی را منکر واقعی دانست و گفت: به عنوان ستاد امر به معروف اگر مواردی از این دست منکرات را ببینیم به دستگاه‌های نظارتی معرفی خواهیم کرد.

 

وی گفت: ماموریت برخی از مدیران به شهرستان‌ها برای تبلیغات برخی نمایندگان چند برابر شده و از شهر به روستاها کشیده شده است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان ادامه داد: برخی از مسوولان به نوعی در مسیر دلسردی مردم نسبت به انتخابات گام بر می‌دارند که باید به اینچنین مسوولان تذکر داد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار