مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد:

مردم مسائل استان را در سامانه کندو مطرح کنند

مدیر پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی استان یزد گفت: دانشجویان و اقشار مختلف مردم می توانند مسائل مختلف استان را در سامانه کندو در قالب طرح شمسا مطرح کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، محمدرضا محمودی، در نشست خبری با بیان اینکه طرح شناسایی مسائل سراسری استان‌ها (شمسا) توسط بسیج دانشجویی در حال اجراست، اظهار داشت: این طرح در دو بخش تخصصی و عمومی در مرحله اجراست.

 
وی با بیان اینکه سامانه‌ای با همین عنوان نیز راه اندازی شده است، افزود: هسته‌های مسئله یاب در حوزه تخصصی شامل دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، اساتید، رسانه‌ها و … مسائل مهم استان را احصاء می‌کنند و در هسته بخش عمومی نیز مردم می‌توانند مسائل استان را در سامانه شمسا مطرح کنند.
 
دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن و دبیر شورای تبیین مواضع دانشجویی استان یزد نیز در این نشست اظهار داشت: بحث مطالبه گری تخصصی با محوریت اقتصاد مقاومتی پیگیری می‌شود.
 
امین رضا همتی بیان کرد: زمانی که مسائل و مشکلات در قالب طرح شمسا احصاء شد، به قرارگاه شهید احمدی روشن می‌رسد و در این مرحله راه حل‌ها استخراج می‌شود و در این مرحله اگر مسئولان به سمت حل مشکلات نروند، به سمت مطالبه گری پیش خواهیم رفت.
 
وی افزود: بزرگترین بازوی اجرایی ما برای مطالبه گری، رسانه‌ها هستند و ما نیز نظام‌های مختلف را برای حل این مسائل بررسی می‌کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار