یادداشت/ رضا جعفری

خوش رقصی ظریف با چاشنی ذلت


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /رضا جعفری، رئیس شورای جهادی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان و مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در یادداشتی نوشت:

(فَاستَقِم کـَما اُمِرتَ وَ مَن تابَ مَعَک)

پس همان‏گونه که فرمان یافته‌‏اى، استقامت کن؛ و همچنین کسانى که با تو بسوى خدا آمده‏اند (باید استقامت کنند)

جناب آقای دکتر ظریف وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران 
در همین ابتدای صحبت بگذارید گله خود و هزاران دانشجوی جهادی را از افاضات اخیرتان مطرح کنم، بگذارید خون سردار شهیدمان خشک شود آنگاه بتازید بر آرمان های انقلاب!
مزید اطلاع جنابتان باید معروض داشت، شما وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و نماینده ملتی که یکصدا فریاد انتقام سر می‌دهند؛ هستید، آیا این بی غیرتی نیست که خلاف این امر عاجزانه به پای شیطان بزرگ بیفتید و عزت و غرور ملی را خدشه دار نمائید.
چه شد آن همه وعده‌های تان در برجام؟ مگر قرار نبود تمام مشکلات مان با برجام حل شود؟ مگر امضای کری تضمین نبود؟ چرا حالا که آمریکا با گستاخی تمام برجام را زیر پا گذاشته، شما همچنان در منجلاب آن دست و پا می‌زنید.
شمایی که اعتقاد داشتید آمریکا می‌تواند با یک دکمه کل سیستم دفاعی کشور را از بین ببرد، غرش موشک هایمان در عین الاسد و همچنین شکست غرور آمریکا در سرنگونی گلوبال هاوک را ندیدید؟
 امروز دل تمامی مردم آزادمرد میهن مان از داغ شهادت سردار شهید سپهبد سلیمانی آزرده است؛ این خوش رقصی تان بر روی خون حاج قاسم چه معنی ای دارد؟ 
این بت مصامحه با شیطان بزرگ را کی می‌شکنید؟ چرا کشور را معطل مذاکره و تسلیم در برابر دشمن نگه داشته اید.
شاید بخش هایی از مردم ایران زیر فشار بحران معیشت، آن هم بخاطر ناکارآمدی شما تحت فشار و استیصال باشند. اما مطمئن باشید اجازه نمی‌دهند؛ که خون سردار شهیدشان به هدر رفته و از قاتل آن نمی‌گذرند.
والسلام

ارسال نظر


captcha