پیش رویداد سومین جشنواره ملی جهادگران با ارائه 50 اثر برگزیده برگزار شد

دومین روز پیش رویداد سومین جشنواره ملی جهادگران با برگزاری دو کارگاه آموزشی پیگیری شد. صبح روز جمعه کارگاه پروتوتایپ (معرفی راه‌حل‌های جدید، حداقل محصول قابل عرضه) توسط دکتر مرادی به جهادگران ارائه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییدومین روز پیش رویداد سومین جشنواره ملی جهادگران با برگزاری دو کارگاه آموزشی پیگیری شد. صبح روز جمعه کارگاه پروتوتایپ (معرفی راه‌حل‌های جدید، حداقل محصول قابل عرضه) توسط دکتر مرادی به جهادگران ارائه شد، دکتر مرادی هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی با ایراد سخنانی توضیح داد: در هر فعالیت، نظام اقناع مورد نیاز است؛ چه فعالیت اقتصادی باشد، چه نباشد. اصول کسب و کار قابل بومی‌سازی و تعمیم یافتن به سایر عرصه‌ها و استفاده است.

این استاد دانشگاه تشریح کرد: ️ MVP در روش‌ها و ابزار متفاوت قابل اجرا است هدف رابطه با مشتری و بازخورد گرفتن از آن است: یکی از راه‌های سنجش بازار یا بازخوردگیری از مشتری، استفاده از دراپ باکس است. این صفحات برای بازخوردگیری از مشتریان جهت بهبود ایده ایجاد می شوند.
در ادامه روز پایانی این پیش رویداد وحید جلال پور به ارائه کارگاه ظرفیت دستگاه‌ها و نحوه تعامل با آن‌ها پرداخت. جلال پور فعال اقتصادی و جهادی گفت: لازم است خاطرنشان شود رفتار با خیرین یک مهارت است و باید کم‌کم آن را توسعه داد. روانشناسی‌ خیرین و سازمان‌ها اهمیت بالایی دارد. اعتماد‌سازی، شفاف بودن و شناسایی دقیق، هنگام تعامل با دستگاه‌ها اعتبار‌آفرین خواهد بود. 

در پایان این پیش رویداد گروه های جهادی استانی و آثار برگزیده به ارائه طرح های خود پرداختند. لازم به ذکر است از بین آثار ارائه شده، ۱۵ اثر به مراسم اختتامیه جشنواره راه میابند.

شایان ذکر است اختتامیه این جشنواره در روزهای ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه برگزار می گردد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار