اردوی تشکیلاتی دانشجویان بسیجی دانشگاه علامه در مشهد مقدس برگزار شد

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از برگزاری اردوی تشکیلاتی دانشجویان بسیجی این دانشگاه علامه در مشهد مقدس خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییحسین محمدی سانیانی، مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به برگزاری اردوی دانشجویان این دانشگاه در مشهد مقدس، اظهار داشت: ما از یک ماه پیش برای برگزاری این اردوی دانشجویی برنامه‌ریزی کردیم و پس از اتمام کار، اقدامات مقدماتی این اردو که با عنوان «گوهرشاد» نامگذاری شد؛ را آغاز کردیم. 

 

وی ادامه داد: ما از یک‌ماه گذشته فعالیت هایی برای پیش ثبت نام برای شرکت در این اردوی دانشجویی را آغاز کردیم و استقبال خوبی نیز صورت گرفت تا جایی که در مدت یکماه مانده به زمان اردو، شاهد ثبت نام دو برابر ظرفیت مان بودیم.

 

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تصریح کرد:‌ هدف از برگزاری این اردو، تثبیت نیروها،‌ ارتقای سطح دانشجویان بسیجی از لحاظ معرفتی، افزایش مهارت‌ها، پرورش نیروها جهت آماده سازی و برعهده گرفتن مسئولیت‌ها در سطح تشکیلات است.

 

وی بیان کرد: در راستای تحقق اهداف‌مان، کلاس‌ها را در دو سطح برگزار کردیم. سطح اول تحت عنوان کلاس‌های اندیشه‌ای بود که برای برگزاری کلاس‌ها از اساتیدی همچون هادی قاسمی مسئول سابق بسیج دانشجویی تهران بزرگ و موسویان مسئول امور استان های استان قدس رضوی بهره مند شدیم.

 

سانیانی اظهار داشت: سطح دوم کلاس‌ها تحت عنوان سطح مهارتی بود که کارویژه مان را در این سطح از اردو بر نشریات و یادداشت نویسی گذاشتیم و برای برگزاری این سطح از کلاس‌ها از اساتیدی همچون حافظی گرافیست و صفحه ‌آرا و فکری معاون روزنامه خراسان دعوت کرده ایم.

 

وی ادامه داد: کلاس‌های حوزه نشریه به صورت دو گعده برگزار شد و شرکت کنندگان به صورت دانشکده‌ای تقسیم شدند. در این امر هر دانشکده موظف شد تا یک نشریه را به عنوان خروجی تحویل دهد. همچنین طی مذاکرات صورت گرفته با خانه نشریات دانشگاه علامه طباطبایی،‌گواهی حضور در این دوره از نشریات ارائه خواهد شد و افرادی که در این اردو شرکت می کنند، امکان این را دارند که سردبیر و مدیرمسئول رسمی نشریات در سطح دانشگاه های کشور شوند.

 

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی تصریح کرد: برنامه‌های این اردوی دانشجویی، حاصل زحمات و ایده پردازی ها در بسیج دانشجویی و هیأت اندیشه ورز بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی است.

 

سانیانی اظهار داشت:‌ این اردوی دانشجویی 5 روزه است و هم اکنون برای برادران برگزار شده و به زودی برای خواهران برگزار خواهد شد. 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار