کدام مسؤولین دانشگاه کردستان از تجمعات دانشجویان حمایت کردند؟!

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان با بیان اینکه برخی مسؤولان دانشگاه کردستان از تجمعات چند روز پیش تعدادی از دانشجویان این دانشگاه به صورت غیرمستقیم حمایت کرده اند در بیانیه ای آورده است؛ سرانجام فاسقان جز خواری و ذلت نخواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان در واکنش به تجمعات غیرقانونی چند روز گذشته عده‌ای دانشجو در دانشگاه کردستان آورده است:

 

«نظام جمهوری اسلامی را نمی‌شود ساقط کرد؛ چون مدافع آن، حامی آن، سینه‌‌های سپرکرده‌‌ی مردم مؤمن است؛ میلیون‌ها انسان مؤمن این نظام را نگه داشته‌اند.» امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)

 

ضمن ابراز تاسف از سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، این حادثه دردناک و اندوهناک را به ملت شریف و شهیدپرور ایران عزیز به ویژه خانواده این بزرگواران و امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تسلیت عرض می‌نماییم و از خداوند حکیم تقاضای اعطاء صبر و بردباری برای بازماندگان و فضل و رحمت برای جانباختگان را داریم.

 

متاسفانه اتفاق تلخ و ناگوار سرنگونی هواپیمای مسافربری باعث فتنه انگیزی ها به واسطه افرادی سواستفاده‌گر، فریبکار و بزدل شده است و برخی‌ عمدا یا سهوا در آتش این فتنه می‌دمند و در این میان برخی نقاط معدود در کشور  از جمله دانشگاه کردستان نیز از شرارت‌های جمعیتی ناچیز و ترامپ حرام‌زاده‌شادکن بی‌بهره نمانده است؛ ای مردم و دانشجویان آگاه و شجاع، حرف آخر را اول و مختصر از زبان شهید همت می‌زنیم: «هرموقع در مناطق جنگی راه را گم کردید، نگاه کنید آتش دشمن کدام سمت را می‌کوبد، همان جبهه خودی است». آیا این جمعیت ناچیز که در سایه بسترسازی‌ها و حمایت‌های مسئولین به بهانه همدردی با خانواده‌های داغ‌دار پرواز اوکراین مرتکب لجن‌پراکنی و توهین به ملت و دهن‌کجی به مقدسات و قهرمانان ملی شدند، دلشان برای عزیزان از دست‌رفته‌مان در پرواز اوکراین سوخته است و قصدشان هم‌دردی است؟ هرگز.

 

چرا این افراد همان روزی که از وفات هموطنان‌مان اطلاع یافتند از این سانحه و وفات داغ‌دار و فعال نشدند؟! چرا سه روز پس از وقوع حادثه، وقتی که به زعم خود فرصت را برای گستاخی به ارزش‌ها فراهم دیدند و به عنوان پیاده‌نظام دشمن شروع به دشمن‌نوازی و وطن‌فروشی نمودند، دست به چنین اقداماتی زدند؟! چرا زمانی که ترامپ قمارباز ملت ما را، ملت تروریست خواند، صدایشان در نیامد؟! ناگفته نماند بخشی از همین افراد حاضر در این جمعیت ناچیز، فریب‌خوردۀ افرادی معدود هستند؛ این کم‌مقداران و کفتارصفتان به خیال خود می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و رستاخیر ملت ایران را که در نقاط مختلف کشور و منطقه در پی شهادت جهان پهلوان ایرانی حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس و دیگر مجاهدان و خادمان ملل و بشریت برپا شد و به واهمۀ شدید دشمن و اتحاد هرچه بیشتر همۀ ملت و ملت‌ها انجامید ذره‌ای تضعیف کنند. گویا اینان به فکر جبران خسارت‌ها و شکست‌های مفتضحانۀ آمریکا در منطقه و سیلی‌های سهمگین از جمله قضیۀ پایگاه عین‌الاسد سابق و عین‌الاجسد فعلی! هستند و آن‌گونه که رفتار اینان نشان می‌دهد عزادار هلاک‌شدگان پایگاه هستند، نه هموطنان عزیزمان! و چنین افرادی به وضوح منشا امید شیطان اکبر و ترامپ در ایران هستند.

 

چگونه می‌شود که سفیر بریتانیای خبیث سر از تجمع تهران که با بهانه گرامی‌داشت جان‌باختگان سانحۀ هوایی برگزار شد در می‌آورد؟! چگونه می‌شود که مسئولین دانشگاه کردستان در تجمع غیرقانونی و هتاکانۀ عده‌ای قلیل حاضر می‌شوند و فقط به ارائۀ تذکر مختصر به یکی دو دانشجو بسنده می‌کنند و نظاره‌گر می‌شوند و خنده بر لب می‌زنند؟! چگونه می‌شود این تجمع‌ها با عنوان و بهانۀ گرامیداشت کشته‌شدگان اخیر برگزار می‌شود اما از ابتدا تا انتهای آن به فحاشی کردن و سردادن شعارهای وقیحانۀ ضدنظام، ضدولایت و ضدانقلاب پرداخته می‌شود و حرمت جانباختگان را نیز می‌شکنند؟!

 

آن دسته از مسئولین بی کفایت و نالایق و بعضا خائن بدانند که با اهمال‌کاری، سکوت و یا همراهی شما با هتاکان و اشرار و حاضرانِ در این تجمعات خصمانه، چنین حرمت‌شکنی‌ها، ساختارشکنی‌ها و جنایات معنوی مکررا به وقوع پیوسته است که این خود ریشه در سال‌ها قانون‌شکنی و فساد شدید مدیریتی در این دانشگاه دارد. بدانید که حال باید پاسخ‌گو باشید چرا که قبل از وقوع چنین هتاکی‌های وقیحانه‌ای، بارها و بارها تذکرات فراوان و دلسوزانه‌ای توسط افراد و دانشجویان دلسوز و انقلابی به شما داده شد؛ اعتنا نکردید و اقدامات لازم را انجام ندادید و بلکه همراهی کردید. یک مرتبه؟ دو مرتبه؟ سه مرتبه؟ چند مرتبه از این دست اتفاقات شرم‌آور و فجایع باید به اشکال مختلف در دانشگاه اتفاق بیفتد تا شما قدم از قدم در راه اسلام و وظایف شرعی و اخلاقی، و قواعد جمهوری اسلامی بردارید؟! البته اگر خود را از مسئولین و خادمین جمهوری اسلامی می‌دانید!

 

حال اگر در قدم اول، خطاها، جرایم و مفاسد فکری و مدیریتی خود را پذیرفتید و عذرخواهی نمودید که البته این به هیچ وجه از ضرورت پیگرد جدی مفاسد و تخلفات ارتکابی نمی‌کاهد- و در قدم بعدی اقدامات قانونی لازم را به نحو احسن در جهت برخورد با حریم‌شکنان و قانون‌شکنان انجام دادید و در قدم بعد درصدد جبران حداکثری انحرافات و مفاسد نظری و عملی فاجعه‌آفرینتان برآمدید و روشنگری‌های لازم را در محیط دانشجویی انجام دادید؛ تا حدی که قانون و شرع اجازه دهند می‌توان با  دیدۀ اغماض به عملکرد و کارنامۀ شما نگریست و در غیر این صورت، دانشجویان باشرافت دانشگاه کردستان در حراست تمام‌عیار از هندسۀ خطوط قرمز غیرقابل تغییر، یعنی اسلام، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی، ولایت مطلقۀ فقیه و قوانین کشور، با اقدامات آتش به اختیار و انقلابی مبتنی بر قوانین، با مسئولین نالایق و متخلف و با هرکس با هر مسلکی و در هر قشر و کسوتی که از آستین و هنجرۀ آن‌ها دستان و صدای شیطان اکبر و فضولات تجزیه‌طلب آن‌ها خارج شود آنچنان مورد برخورد قرار می‌دهیم که درس  عبرتی همیشگی شود.

 

در پایان، اساتید و مسئولان فاسدی که بانی، هدایت‌کننده و تقویت‌کنندۀ این اقدامات وقیحانه بودند بدانند که تحرکات بی‌شرمانۀ آنان از چشمان تیزبین جریان انقلابی و تکلیف‌مدار و همۀ دانشجویان و مسئولان باشرف هرگز دور نخواهد ماند و اقدامات لازم جهت برخورد قانونی عبرت‌آموز با آنان حتما صورت خواهد پذیرفت. اساتید و مسئولان، همانند «ب.چ» که پیدا و پنهان همدست این تحرکات تابع دشمنان تروریست بودند چه خود و چه مجموعه و ... آنان نان این نظام و ملت را می‌خورند و در اوج نمک‌به‌حرامی در مواقع حساس ملی سرسپرده‌وار در تبعیت از دشمنان ملت ایران و ملل مظلوم منطقه عمل و نقش‌آفرینی می‌کنند؛ بدانند که اگر بهره‌ای از شرافت برده‌اند و حرام‌لقمه نیستند نباید حریصانه در مناصب جمهوری اسلامی که هیچ التزامی به آن ندارند قرار بگیرند.

 

ضمنا برخی از مسئولین هم  نظیر «ع.ع» و «ح.س» هستند که به طور منافقانه و مزورانه اهداف پلید خود را دنبال می‌کنند بی‌شک کامروا نخواهند شد؛ زیرا سرانجام فاسقان جز خواری و ذلت نخواهد بود.

اختلاف ما با اینان نه فقط بر سر اسلام و انقلاب اسلامی، بلکه بر سر ایران، منافع و امنیت ملی و تمامیت ارضی است ...

 

و السلام علیکم

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار