اعزام اولین کاروان کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده سیستان+ تصاویر

اولین کاروان کمک های دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و گروه جهادی شهید قاسم سلیمانی خیریه عشاق الحسن (ع) به مناطق سیل زده سیستان اعزام خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : هم گام با همه دستگاه های اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد، دانشجویان هم استانی بیکار ننشسته اند و با جمع آوری کمک های مردمی و دانشجویی در سطح دانشگاه ها و مساجد در حال فعالیت هستند.

 

پس از جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی توسط بسیج دانشجویی شهرستان گچساران با همکاری گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی خیریه عشاق الحسن علیه السلام برای سهولت تقسیم در مناطق سیل زده اقدام به بسته بندی این اقلام جهت ارسال کردند.

 

اقلام غیر نقدی شامل: پتو، پوشاک گرم، بسته های بهداشتی اقلام خوراکی شامل (برنج، انواع کنسروجات، ماکارونی، مربا و ...)،لوازم التحریر و اسباب بازی کودکان می شوند که طی امروز و فردا به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال خواهند شد.

 

همچنین دومین کاروان کمک های دانشجویی تا اواخر هفته به مناطق سیل زده اعزام خواهد شد، لذا عزیزان علاقه مند می توانند برای کمک به مناطق سیل زده اقلام نقدی و غیرنقدی خود را از طروق زیر به دست مردم سیل زده برسانند:

 

شهرستان گچساران:

 

آدرس تحویل اقلام غیر نقدی: فلکه الله_دانشگاه سماء_ دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت

شماره کارت: 6280231439911727

شماره تماس: 09175705280

 

شهرستان کهگیلویه:

 

آدرس تحویل: دهدشت_ بهداری سپاه_ طبقه سوم_ دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کهگیلویه

شماره کارت: 6037997352815477

شماره تماس: 09177449032

 

شهرستان بویراحمد:

 

آدرس تحویل: یاسوج_ شهدا5_ سازمان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد

 

شماره تماس: 09175176142

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار