نخستین رویداد ارائه نیازهای صنعتی در سطح بنیاد برگزار خواهد شد

موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، نیازهای صنعتی شرکت‏های زیرمجموعه هلدینگ گسترش پایا صنعت سینا را با هدف استفاده از ظرفیت و توانمندی اساتید دانشگاه‎ها، پارک‎های علم و فناوری، شرکت‎های دانش‏بنیان و استارتاپ‏ها اعلام عمومی می‎نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  در این رویداد که با همت موسسه تحقیق و توسعه دانشمند و هلدینگ گسترش پایا صنعت سینا برگزار می‌شود، نیازهای صنعتی شرکت‎های تابعه بنیاد در صنایع تایرسازی، نساجی، دوده، کاشی و سرامیک با هدف استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکت های دانش‏بنیان و استارتاپ‏ها در حل چالش‎ها و پاسخگویی به این نیازها ارائه خواهد شد.

در این رویداد که با حضور مدیران و مسئولان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار می شود، ضمن تشریح تعدادی از چالش ها و نیازهای هلدینگ گسترش پایا صنعت سینا در بخش‎های مذکور، برخی اطلاعات و گزارشات آماری به مخاطبان ارائه و سازوکارها و ملاحظات همکاری کسب ‌و کارهای نوآور با مجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حوزه های مشخص شده اعلام خواهد شد.
نخستین دوره رویداد ارائه نیازهای صنعتی 16 بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات ساختمان شماره 2 بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به مدت 1 روز برگزار خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد به لینک (رویداد ارائه نیازهای صنعتی) مراجعه فرمایید.
 
لینک مدنظر: https://evnd.co/Qu2LV
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار