بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان:

این جنایت رذیلانه بار دیگر چهره واقعی و وحشیانه ی شیطان بزرگ را به جهانیان عرضه نمود

امید است خون مطهر شهدا، پاک کننده تزویر گشته و فریب خوردگان دلبسته به غرب را از خواب غفلت بیدار کند و روح جهاد را بار دیگر بر پیکره ی جامعه اسلامی بدمد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان در پی شهادت سردار سرافراز اسلام، حاج قاسم سلیمانی به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

 من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا ا... علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

 با نهایت تاسف و تاثّر شهادت سردار رشید اسلام، فرمانده غیور نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی را به درگاه حق تعالی و محضرامام عصر ارواحنا له الفدا و نایب بر حقشان امام خامنه ای و تمامی ملت ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض مینماییم و ترور مذبوحانه و ددمنشانه شیطان بزرگ امریکای جنایتکار رابه شدت محکوم میکنیم.
 بدون تردید خط جهاد و مقاومت با انگیزه مضاعف ادامه خواهد داشت تا پرچم مقدس مقاوت را به دست مبارک امام عصر ارواحنا له الفدا برساند.
این جنایت رذیلانه بار دیگر چهره واقعی و وحشیانه ی شیطان بزرگ را به جهانیان عرضه نمود.
 
امید است خون مطهر شهدا، پاک کننده تزویر گشته و فریب خوردگان دلبسته به غرب را از خواب غفلت بیدار کند و روح جهاد را بار دیگر بر پیکره ی جامعه اسلامی بدمد.
 امروز بار دیگر ثابت شد که امریکا هیچ زبانی غیر از زبان زور را متوجه نمیشود و رسیدن به سرانجام نیک از پس مذاکره با کثیف ترین، شقی ترین و وحشی ترین حاکمیت حال حاضر جهان، سرابی است باطل که راه به جایی نخواهد برد لذا پاسخی سخت و دندانشکن به این اقدام جنایتکارانه شیطان بزرگ مطالبه عموم احاد ملت غیور ایران و همچنین بسیج دانشجویی دانشگاه دامغان میباشد.

 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار