بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دامغان:

اکنون که خلوص و صداقت سردار حاجی زاده را در رسانه دیدیم، وظیفه ما این است که تا می توانیم از او دفاع کنیم

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دامغان:اکنون که خلوص و صداقت سردار حاجی زاده را در رسانه دیدیم، که چگونه از آبروی خود مایه گذاشت ، وظیفه ما این است که تا می توانیم از او دفاع کنیم و نگذاریم حضرت آقا، سلیمانی دیگری را از دست بدهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دامغان پیرو اتفاقات اخیر بیانیه ای را صادر کرد که متن این بیانیه به شرح ذیل است:
بسم رب الشهدا والصدیقین
بار دیگر پس از شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی خبر در گذشت جمعی از مردم عزیزمان در سانحه هوایی کام همه ی ما را تلخ و قلب هایمان را جریحه دار نمود. متاسفانه در شرایطی که کشور در بالاترین سطح امنیتی قرار داشت. اشتباهی سهوی موجب این واقعه دل خراش گردید که اندوه فراوان تمام ملت به خصوص خود نیروهای مسلح را در پی داشت.
 
همچنین خطای صورت گرفته در رهگیری هواپیمای مسافربری نباید موجب شود تا مجموعه ی خدماتی سپاه در حوزه های نظامی، امنیتی، خدمات رسانی، سازنگی و ... فعالیت داشته اند. به حاشیه رانده شود. و چنین دستاورد های شگرفی تضعیف شوند

اما اکنون و پس از این اتفاق ناگوار و تلخ ، شاهد موج سواری و دخالت رسانه های معاند و نفوذی های داخلی هستیم. تا انسجام درونی و اقتدار منطقه ای که به برکت خون فرمانده ی شهید جبهه ی مقاومت و همرزمانش ایجاد شد را خدشه دار کنند.
 
حال آنکه برخلاف مدعیانی چون آمریکا که بارها جان بسیاری از غیر نظامیان در منطقه را با اشتباهات متعدد این چنینی گرفته اند و در مواردی ماه ها و سال ها از زیر بار مسئولیت شانه خالی کرده اند ، فرمانده هوا و فضا سپاه پاسداران، صادقانه از اشتباه و خطا زیر مجموعه خود صحبت می کند و تمام جوانب و هزینه های ناشی از تصمیم آنها را خود برعهده می گیرد.
 
متاسفانه روز یکشنبه 22دی ماه در فضای مجازی فیلمی را مشاهده کردیم که حاکی از تجمع عده ای فریب خورده و بیان شعارهای هنجارشکن و نا آگاهانه و بی تدبیری مسئولین دانشگاه دامغان بود که این عمل مورد حمایت سرکرده گروهک خائن منافقین ، مریم رجوی قرار گرفت.
 
جوانان انقلابی ، یک عملیات مهم پیش روی ماست:
اکنون که خلوص و صداقت سردار حاجی زاده را در رسانه دیدیم، که چگونه از آبروی خود مایه گذاشت ، وظیفه ما این است که تا می توانیم از او دفاع کنیم و نگذاریم حضرت آقا، سلیمانی دیگری را از دست بدهد.
والسلام علی من التبع الهدی

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار