بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در پی سقوط هواپیمای مسافربری:

جریان انقلابی حامی همه مظلومین عالم است

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های داغداران، از خداوند متعال اعطای صبر و تحمل در فراق این عزیزان را مسئلت میکند و امیدوار است خداوند تبارک و تعالی تحمل این غم بزرگ و جبران نشدنی را برای ملت ایران سهل کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در پی سقوط هواپیمای مسافربری


بسم رب الشهدا و الصدیقین

در پی اطلاع از علت واقعه سقوط هواپیمای بوئینگ 737 خطوط هوایی اوکراین که در کشور عزیزمان اتفاق افتاد و منجر به شهادت جمعی از هموطنان ما در این حادثه دلخراش شد
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های داغداران، از خداوند متعال اعطای صبر و تحمل در فراق این عزیزان را مسئلت میکند و امیدوار است خداوند تبارک و تعالی تحمل این غم بزرگ و جبران نشدنی را برای ملت ایران سهل کند.

حقیقت ماجرا این است که جریان انقلابی برخلاف نظام فاسد غربی که در راه منافع خود از هیچ جنایت و کشتاری کوتاهی نمیکند بر اساس تکلیف شرعی و اخلاقی خود در برابر جان همه انسان ها مسئول است ؛ چه شهیدمان سردار عزیز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی باشد و چه جمعی از دانشجویان و هموطنان عزیز ما و ... تفاوت نمی کند و جریان انقلابی حامی همه مظلومین عالم است.
این حادثه باید از دو بعد داخلی و خارجی مورد ارزیابی قرار گیرد:
نخست نباید فراموش کنیم که این اتفاق تلخ در پی شیطنت های دولت مستکبر ایالات متحده آمریکا اتفاق افتاد و این دولت آمریکاست که هر روز امنیت منطقه را تحت الشعاع قرار میدهد.

و دوم در بعد داخلی و کوتاهی و قصوراتی که از جانب مسئولین ذیربط در این باره انجام پذیرفته است.

ما ضمن محکوم کردن این اشتباه انسانی که منجر به از دست دادن برادران و خواهران ما شده است از تمام قوا کشور خواستاریم با دقت این واقعه را پیگیری کنند و عاملان اشتباه را در هر مقام و منصبی که هستند بر اساس #انصاف ، #قانون و #شرع مجازات نمایند تا فتنه دشمنان میهن اسلامی خنثی شود و قلوب داغدار ملت شریف قدری آرام یابد.

باید توجه کرد که سردار سلیمانی و تمام شهدای راه حق برای برقراری #صلح و زندگی ملت در آرامش جان خود را فدا کردند.
همه ما امروز در کنار هم عزاداریم
هم در فراق سردار سلیمانی
و هم مسافرین هواپیما
ما نه حمله ناجوانمردانه دولت تروریستی آمریکا به سردار بزرگمان حاج قاسم سلیمانی را فراموش میکنیم و نه از خون بیگناهان و اشتباهات انسانی فاجعه بار میگذریم و داغ نبود حاج قاسم از یک سو و درد شهادت قربانیان این حادثه دلخراش از سوی دیگر جگر ما را می سوزاند و ما را همانند رهبر عزیزمان آیت الله العظمی سید علی خامنه ای سوگ وار و دلمان را غم بار میکند.

قطعا این تسلیت ها و دلجویی از خانواده شهدا جای خالی عزیزان آنها را پر نخواهد کرد
اما چه کنیم که بیش از این از ما برنمی آید...
خداوند روح شهدای ما را با حضرت ابی عبدالله محشور و بر سر خوان پر نعمت اهل بیت متنعم گرداند.

از خداوند بزرگ خواستاریم که به رهبر عزیزمان ، ملت شریف ایران و ما سربازان فدایی ملت و ولایت صبر و تحمل عطا فرماید و ما را نیز همانند شهید بزرگ حاج قاسم سلیمانی به فیض شهادت نائل گرداند تا فراق عزیزان میهن اسلامی را بیش از این شاهد نباشیم.
و من الله توفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار