دانشجویان انقلابی دانشگاه امیرکبیر یاد جان‌باختگان سانحه هواپیما را گرامی‌ داشتند

جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه امیرکبیر یاد جان‌باختگان هواپیمای بوئینگ را گرامی داشته و توهین به سردار سلیمانی در تجمع روز گذشته این دانشگاه را محکوم کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی در پی اِسقاط هواپیمای اوکراینی ناشی از خطای پدافند هوایی کشور، جمعی از دانشجویان انقلابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عصر امروز (یکشنبه 22 دی‌) یاد جان‌باختگان این سانحه را گرامی‌ داشتند.

دانشجویان با حضور در جوار مزار شهدای گمنام دانشگاه امیرکبیر با قرائت فاتحه، یاد جان‌باختگان سانحه بوئینگ 737 را گرامی داشتند.

همچنین این دانشجویان، شعارهای ساختارشکنانه و توهین به سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در تجمع روز گذشته تعدادی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر را محکوم کردند.

دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در ادامه تجمع خود، با انتقاد از سکوت سه روزه ستاد کل نیروهای مسلّح در اطّلاع‌رسانی درباره علّت سانحه هواپیما، بر ضرورت بررسی دقیق ابعاد این سانحه و اطّلاع‌رسانی شفاف تأکید کردند.

به گزارش خبرنگار فارس، دانشجویان با تقدیر از صداقت، مسئولیت‌پذیری و ایثار سردار حاجی‌زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران و یادآوری مجاهدت‌های نیروهای مسلّح تأکید کردند، خطای انسانی در سقوط هواپیما اگرچه اتفاقی مهم و غیرقابل چشم‌پوشی است، امّا خدشه بر اقتدار نیروهای حافظ امنیت و نادیده‌گرفتن خدمات آنان، گناهی نابخشودنی است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار