یادداشت/ مریم حیدری

افکار سلیمانی های بسیاری از امروز خواهد رویید

شهید سلیمانی تنها یک شخص بود که با رفتنش خسارت بزرگی برای انقلابمان به بار آمد، اما افکار سلیمانی های بسیاری از امروز و از گهواره ها خواهند رویید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مریم حیدری جانشین خواهر دانشگاه پیام نور آباده در پی محکومیت حمله تروریستی به سردار حاج قاسم سلیمانی و به سادت رساندن ایشان اینگونه نوشت:


بسم الله القاصم الجبارین

انالله و انا الیه راجعون

«مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ. فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ. وَما بَدَّلوا تَبدیلًا»
 سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

شهادت هنر مردان خداست.

با شنیدن خبر شهادت عمار رهبر معظم انقلاب، سپهبد حاج قاسم سلیمانی داغ سنگینی به ملت ایران و جبهه مقاومت وارد شد که به  محضر رهبر معظم انقلاب و امت عزیز حزب الله تسلیت عرض میکنیم.

همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) فرمودند: بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می‌شود؛  برهمگان مبرهن شد که منطق شما جز ترور نیست حال آنکه با این عمل خصمانه دشمنی تان را به مسلمانان آزاده ی جهان مبین تر و مبین تر کردید.

مرگ بر منطق بی منطقتان؛ مرگ بر افکار نابخردانه تان، ای سفاک ترین انسان های زمانه، ای یزیدی ترینه یزیدیان.

البته ناگفته نماند که با این عمل خصمانه و شیطانی تان ملت ما را بیدارتر کردید و این کارتان موجب همدلی بیش از پیش همه‌ی امت واحده ما خواهد بود.

شهید سلیمانی تنها یک شخص بود که با رفتنش خسارت بزرگی برای انقلابمان به بار آمد، اما افکار سلیمانی های بسیاری از امروز و از گهواره ها خواهند رویید؛ از امروز کودکانی در این مرز و بوم به پا میخیزند که از همان کودکی، لباس حججی ها و سلیمانی ها را به تن می کنند و هدفشان گرفتن انتقام خونهای ناحقی است که مظلومیت شیعه را در سر تا سر دنیا ثابت کردید، هدفشان رسیدن به قدس شریف است، هدفشان نابودی اسرائیل است، هدفشان رساندن پرچم این انقلاب از دستان مبارک سید علی عزیز به جد بزرگوارشان مهدی فاطمه (عج) است. ان شاء الله

رهبر عزیزم! جانم به فدایت، لحظه ای به این فکر میندیش که تنها هستی؛ من به عنوان یک دانشجوی بسیجی از طرف جامعه ی دانشجویان به شما قول خواهم داد که ما تا آخرین قطره ی خون پای انقلاب و آرمان های انقلاب ایستاده ایم و مانند شهید سلیمانی، سرباز ولایت تمام تلاشمان برای موفقیت در عرصه جنگ تعلیم و تربیت خواهد بود.

شهید سلیمانی عزیز، سردار دلها! حسینی شدنت مبارک.

گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز
گر چه مردان قبیله همگی کشته شدند
 توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز

ارسال نظر


captcha