بیانیه‌ بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد؛

هرچه مارا بکشید ، ملت ما بیدار تر میشود

آقای به اصطلاح ابرقدرت، این را خوب آویزه گوشَت کن تا انتقام قطره قطره خون نیروهای مقاومتمان را که در رأسشان، سید الشهدای زمانمان قرار دارد، نگیریم، آرام نخواهیم نشست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، بیانیه‌ بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد بمناسبت شهادت سردار رشید اسلام‌ حاج‌‌ قاسم‌ سلیمانی به شرح ذیل است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
 
از مؤمنان، مردانی هستند که به آنچه با خدا بر آن پیمان بستند، صادقانه وفا کردند. برخی از آنان پیمانشان را به انجام رساندند (و به شرف شهادت نایل شدند) و برخی از آنان (شهادت را) انتظار می‌برند و هیچ تغییر و تبدیلی (در پیمانشان‌) نداده‌اند. (۲۳) احزاب 
 
شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی که سال‌ها با مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با استکبار جهانی، آرزوی شهادت در راه خدا داشت و نیز شماری از همرزمانش علی الخصوص ابو المهدی مهندس که در راه عشق به وطن و حمایت از ولای همواره کوشیدند را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله (‌ارواحناه فداه)، مقام معظم رهبری (حفظه الله)، ملت بزرگ ایران و خانواده محترم ایشان و جامعه بسیجیان تبریک و تسلیت عرض می‌نماییم. 
 
کارنامه سردار سلیمانی سرشار از تلاش برای صلح و برقراری امنیت است و این سردار رشید و پرافتخار جهان اسلام  که عمر پربرکتش را به جهاد خالصانه با دشمن از بعثیان متجاوز تا صهیونیسم و تروریسم  بالاخص دولت منفور  آمریکا اختصاص داده بود، سرانجام به آرزوی  والای خود رسید ، شهادتی که پاداش آن دلاور مرد بزرگ عرصه جهاد فی سبیل الله بود و انجام آن توسط تروریست‌های شیطان بزرگ، مجوزی برای پاسخ به تروریسم آمریکایی و جنایتکاران بین المللی  و انتقام سختی برای خون پاک این مجاهد بزرگ و همراهان او نیز به‌حساب می‌آید. 
 
و اما شما آقای به اصطلاح ابرقدرت، این را خوب آویزه گوشَت کن تا انتقام قطره قطره خون نیروهای مقاومتمان را که در رأسشان، سید الشهدای زمانمان قرار دارد، نگیریم، آرام نخواهیم نشست.
 
این خیال های باطل را در سر مپروران که با لغو تحریم‌ها  ما را ساکت کنی. ما انتقام پدر معنویمان ، آن چهره بین المللی  مقاومت را خواهیم گرفت و در نظر داشته باش که با ملت مومن و متدین و شهید پرور ایرانی روبرو هستی. ما خودمان را برای گرفتن انتقامی گسترده آماده کرده‌ایم و به قول امام راحل که میفرمایند: هرچه مارا بکشید ، ملت ما بیدار تر میشود  مطمئن باش، ما سلیمانی ها به کم قانع نیستیم، منتظر پاسخ طوفانی ما باش ، علم بر زمین نمیماند. 
 
و در آخر، ملت بزرگ ایران و ما بسیجیان کشور ضمن محکوم نمودن این اقدام بزرگ ترین تروریست جهانی، بار دیگر تجدید پیمان خود را با آرمانهای امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی اعلام می‌داریم و همچون شهدای والا مقام  تا جان در بدن داریم تحت امر ولی فقیه خود، برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی آماده‌ خدمت و پاسداری باشیم. 
 
والسلام علی من اتبع الهدی
 
بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار