نامه مهم جوانان مازندرانی خطاب به سردار قاآنی

انتقام سخت

حمله بزرگ موشکی سپاه پاسداران عزیز و مقتدر، مرهم اندکی بر زخم عمیق ما در فقدان حاج قاسم شد؛ اما انتقام سخت از دید ملت انتقام‌خواه ایران در یک کلام یعنی "خروج آمریکا از منطقه" و به چیزی کم‌تر از آن هم رضایتی نیست


"بسم الله القاصم الجبارین مبیر الظالمین"
 
سردار سرافراز سپاه اسلام
 
جناب آقای قاآنی
 
🔴 شهادت فرزندان غیور اسلام را به امام زمان ارواحناله الفدا، بنیانگذار کبیر انقلاب و ولی امر مسلمین جهان و ملت های آزاده تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.
 
همچنین انتصاب حضرتعالی را نیز بعنوان فرمانده نیروی سپاه قدس سپاه پاسداران، همان جایگاه رفیع و با ارزشی که سال‌های سال، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی سکّان‌دار آن بود را خدمتتان تبریک عرض نموده و حمایت قاطع و همه‌جانبه جوانان این مرز و بوم از سپاه پر افتخار قدس و حضرتعالی را به سمع‌ و نظرتان می رسانم
بر ما جوانان مسلم است که سکوت در مقابل جنایات دولت تروریست آمریکا، شیطان زمانه را در ظلم و ستم و کشتارش جَری تر خواهد کرد؛ همچنان که نمونه هایش در تاریخ سایر کشورها موجود است.
 
همانگونه که استحضار دارید خروش همه‌گانی ملت ایران و علی الخصوص جوانان مان مبنی بر #انتقام_سخت در اقصی نقاط کشورمان به گوش می‌رسد. حمله بزرگ موشکی سپاه پاسداران عزیز و مقتدر، مرهم اندکی بر زخم عمیق ما در فقدان حاج قاسم شد؛ اما انتقام سخت از دید ملت انتقام‌خواه ایران در یک کلام یعنی "خروج آمریکا از منطقه" و به چیزی کم‌تر از آن هم رضایتی نیست و درخواست قطعی ملت ایران از مجموعه‌ی سپاه مقتدر قدس نیز تحمیل این ذلّت بر آمریکای جهانخوار می‌باشد.
 
ما جوان این مرز و بوم تا تحقق کامل این‌ مهم، لحظه‌ای از شعار انتقام سخت دست بر نمی‌داریم و در این راه، اگر چون شهید سلیمانی ارباً اربا هم شویم بر عهد خود با خدای متعال و ولی زمانه می مانیم و اگر تکلیف باشد شهادت را مشتاقانه در آغوش می گیریم.
 
دشمن که متوجه شکست قطعی نظامی خود در تقابل با جان برکفان‌ مکتب زهرا اطهر (س) شده، در صدد است تا از طرق مختلف دیگر راه سلطه را بر ملت ایران باز نماید؛ و بارها نیز علناً به این راهبرد اشاره کرده است. در همین چند روز اخیر مجدداً صادر کننده دستور شهادت حاج قاسم، ترامپِ شَقی، به صورت رسمی پیشنهاد مذاکره مجدد با ایران را مطرح کرد؛ چند روز گذشته نیز پمپئو از لزوم پذیرفتن FATF توسط جمهوری اسلامی سخن گفت؛ اما بهتر است این احمق‌های درجه یک بدانند اگر تا قبل از شهادت سپهبد سلیمانی، عده بسیار قلیلی در کشور وجود داشتند که خواستار "مذاکره مجدد و یا تصویب لوایح استعماری چون FATF" بودند، بعد از شهادت ایشان متحداً دولت، مجلس مجمع تشخیص مصلحت نظام، نیروهای نظامی و همه ارکان نظام و اقشارمختلف مردم ایران حتی برای لحظه ای هم به این موضوعات عبث، فکر هم نمی‌کنند و تنها راه مقابله با دشمنی‌های آمریکا را مقاومت می‌دانند و مقاومت و مقاومت.
 
در پایان توفیق حضرتعالی و همه جان‌ بر کفان سپاه اسلام را از خداوند متعال خواهانیم؛
 
دعایمان بدرقه رزمتان.

ارسال نظر


captcha