نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز به شورای شهر کرج

درمتن این نامه آمده است:مستدعیست نام زیر گذر آیت الله هاشمی رفسنجانی در شهر کرج به سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر کند تا ضمن ارج نهادن به زحمات آن سردار آسمانی،اختلافات و دودستگی های موجود در شهر پایان یابد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /بسم الله القاصم الجبارین

 
ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی شهر کرج
سلام علیکم 
حال که خداوند حکیم شهادت در راهش را بعنوان آخرین پله ی زندگی دنیایی علمدار مقاومت، سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرار داده است دانشجویان بسیجی استان البرز درخواست ها و انتظارات خود را از آن شورا در بند های ذیل مرقوم میدارند.
1.حاج قاسم سلیمانی پدر معنوی همه ی آزادیخواهان جهان و مالک اشتر ولایت بود که شایسته است فضای عمومی شهر مزین به نام و تصاویر آن سردار آسمانی باشد.
2.نظر به اختلافات فراوان گذشته در مدیریت شهر کرج، امروز و با جاری شدن خون پاک شهدای حادثه‌ی تروریستی اخیر بیش از هر زمان دیگری عقول و قلوب مردم البرز و ایران به یکدیگر نزدیک شده که باید این فرصت مغتنم شمرده شود.
3.با توجه به لزوم نامگذاری یکی از خیابان ها و یا معابر پر تردد شهر کرج به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و با توجه به اثبات این موضوع در نزد همگان، که دنیای امروز بیشتر دنیای موشک هاست و نه گفتمان ها، و با عنایت به این که تونل زیر گذر منطقه ی مهرویلای کرج(شاهراه اصلی ورود و خروج بزرگراه کرج _تهران) با اختلافات فراوان از زیر گذر محتشم کاشانی به آیت الله هاشمی رفسنجانی تغییر نام داد،مستدعیست نام این زیر گذر مهم در شهر کرج به سردار مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر کند تا ضمن ارج نهادن به زحمات آن سردار آسمانی،اختلافات و دودستگی های موجود در شهر پایان یابد.
بدیهیست این اقدام موجب وحدت آفرینی روز افزون در سطح استان خواهد شد.
 
و من الله التوفیق
 
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان البرز

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار