بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امام علی علیه‌السلام یزد؛

سلیمانی نابود شدنی نیست سلیمانی شخص نیست یک مکتب است

آمریکا و ایادی در منطقه بدانند که با عبور از خط قرمز انقلاب اسلامی دروازه های جهنم رو بروی خیش بازکرده و حکم نابودی خود را صادر کرده اند ، سلیمانی نابود شدنی نیست سلیمانی شخص نیست یک مکتب است اگر سلیمانی را شهید کردید بدانید سلیمانی ها در راهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امام علی علیه‌السلام یزد در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط به شرح ذیل است:

 

بسم الله قاصم الجبارین

 
سردار سربلند اسلام به خیل عظیم شهدا پیوست. سردار رشید انقلاب اسلامی حاج قاسم سلیمانی به پاس مجاهدات فراوان آسمانی شد ، حیف بود اگر او شهید نمیشد و چه زیبا توسط شمر زمانه در میدان اباعبدالله الحسین أربا أربا شد ، برای قاسم ها همیشه شهادت از عسل شیرین تر بوده است. شاید خون حاج قاسم سلیمانی ریخته شد اما این خون هدر نخواهد رفت و به برکت این خون امت عراق به آزادی خواهد رسید و سلیمانی ها در ایران ، عراق ، لبنان و کشورهای آزادی خواه در برابر ام الفساد جهانی قیام خواهند کرد تا نابودی کفر و استکبار جهانی را رقم زنند.
 
آمریکا و ایادی در منطقه بدانند که با عبور از خط قرمز انقلاب اسلامی دروازه های جهنم رو بروی خیش بازکرده و حکم نابودی خود را صادر کرده اند ، سلیمانی نابود شدنی نیست سلیمانی شخص نیست یک مکتب است اگر سلیمانی را شهید کردید بدانید سلیمانی ها در راهند و به زودی انتقام سختی را از منحوس ترین افراد قرن خواهند گرفت ، بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امام علی علیه‌السلام ضمن اعلام آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدید از ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام خامنه‌ای اذن جهاد دارد تا کاخ سفید را به حسینیه سپهبد شهید قاسم سلیمانی تغییر نام دهد و پایگاه خود را با نام سپهبد شهید قاسم سلیمانی در اتاق بیضی مستقر کند.
 
بسیج دانشجویی دانشگاه فنی امام علی علیه‌السلام شهادت سردار انقلاب را به پیشگاه امام زمان (عج) تبریک و به مردم عزیز ایران تسلیت عرض می نماید.
 
و لعن الله علی قوم الظالمین

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار