بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه میبد؛

خطِ خون ، نقطه ی پایان سردار حاج قاسم سلیمانی نیست

عامل این شهادت یعنی شیطان بزرگ و هم دستان آن که عادت شان است آل محمد را تکه تکه کنند، حاج قاسم را زدند تا مارا بترسانند و احساس ضعف در ما ایجاد کنند اما هم خودشان و هم نوچه هایشان در منطقه مات و مبهوت مانده اند که این چشم های خیس و قدم های محکم ایران چگونه ایجاد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه میبد در پی حادثه تروریستی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به شرح ذیل است:

 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
یا اَیّتُهَا النّفسُ المُطمَئِنّه
اِرجِعی الی رَبِّکَ راضیَه مرضِیّه
 
شهادت پر افتخار سردار عزیز و بزرگ ایران و جهان اسلام، تربیت شده ی مکتب حسینی و مالک اشتر زمان، سردار سپهبد قاسم سلیمانی به دست سردسته ی استکبار جهانی و به وجود آورنده ی تروریسم در منطقه را به پیشگاه حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، فرماندهان و همرزمان آن شهید والامقام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دوستداران انقلاب اسلامی در جایجای جهان و ملت ایران تبریک و تسلیت عرض می نماییم.
 
اما عامل این شهادت یعنی شیطان بزرگ و هم دستان آن که عادت شان است آل محمد را تکه تکه کنند، حاج قاسم را زدند تا مارا بترسانند و احساس ضعف در ما ایجاد کنند اما هم خودشان و هم نوچه هایشان در منطقه مات و مبهوت مانده اند که این چشم های خیس و قدم های محکم ایران چگونه ایجاد شد؟
 
از بدبختی آمریکایی ها اینکه سردار دلها فقط متعلق به یک محدوده ی جغرافیایی نبود، حالا یک خاورمیانه و یک جهان شده است.
 
ابرقدرتی که مثل یک تروریست فلک زده مقام رسمی یک کشور را می زند و فرار میکند، هیچ جا هم کسی نمیگوید ایران ضعیف شده، همه جا از انتقام سخت ایران می گویند.
 
هرچند فقدان آن عزیز سربلند آتش بر دل ما افکنده، اما دشمن بداند ما در مجموعه ی بسیج دانشجویی دانشگاه میبد یک لحظه در مسیر آن شهید بزرگوار کوتاه نخواهیم آمد و با تلاش خود راه آن شهید را استمرار خواهیم بخشید.
 
شاید علمدار نیامد و تنها عکسی از دست جداشده اش را دیدیم اما علم های زیادی با دست های مشت کرده در راه اند.
 
خطِ خون، نقطه ی پایان سلیمانی نیست
بهراسید که این اول بسم الله است.
 
بسیج دانشجویی دانشگاه میبد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار