بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی:

با شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی علم مبارزه با شیطان بزرگ بر زمین نمی ماند

به شورای محترم عالی امنیت ملی متذکر می شویم انتقام باید سخت ، کوبنده و قاطعانه باشد /قوای سه گانه و دستگاه های مختلف نظام آرایش لازم را برای فصل جدید مقاومت در داخل و خارج از کشور مهیا کنند و در عاجلترین اقدام ، مانع از تصویب لوایح استکباری fatf در مجمع تشخیص مصلحت نظام شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

 

 

بسم الله القاصم الجبارین

شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، فرمانده کم نظیر و شجاع نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر دلاوران سپاه اسلام علی الخصوص مجاهد رشید ابومهدی المهندس را خدمت حضرت صاحب العصر (عج) ، مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (حفظه الله)، مردم شریف ایران و مسلمانان و آزادگان سراسر جهان تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

حاج قاسم سلیمانی ، بزرگ سردار و یگانه دلاور جهان اسلام بود که وجودش مایه قوت قلب مومنین و آزادگان و شهادتش موجب شعف خناسان عالم شد، او اجر چندین دهه زحمت و تلاش برای انقلاب را در چنین نیک روزی چشید و به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت در راه خدا و همنشینی با یاران سفرکرده رسید. چه زیبا فرمودند حضرت امام خامنه ای که ارواح طیّبه‌ی شهیدان، روح مطهّر قاسم سلیمانی را در آغوش گرفتند.

بار دیگر شیطان بزرگ نهایت خباثت خویش را در مقابل چشم جهانیان عیان کرد و حاج قاسم سلیمانی را که نماد اتحاد ملی از هر گرایش سیاسی، دینی و اجتماعی در داخل کشور و اتحاد مسلمانان جهان از هر مذهبی بود را در مظلومانه ترین شکل ممکن به شهادت رساند.

شهادت آن بزرگ مرد ، اندوهی است بزرگ اما مسلما قطره قطره خون آن بزرگمرد ، میلیون ها جوان انقلابی و ضد استکبار را در سراسر جهان رشد خواهد داد. امروز آمریکای جنایتکار انتقام عوامل و مزدوران خود یعنی داعش را از نماد مبارزه با تروریسم در جهان ستاند اما آگاه نیست که خود را رسوا و افولش را نزدیک تر ساخته است.

آنچه که امروز و در این جنایت دردناک از همه چیز مهم تر است اقدام متناسب است. بسیج دانشجویی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی ضمن عرض تبریک و تسلیت محضر حضرت امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و ملت های شریف جبهه مقاومت اسلامی ، خود را ملزم به تذکر چند نکته می داند:

اولا: به شورای محترم عالی امنیت ملی متذکر می شویم انتقام باید سخت ، کوبنده و قاطعانه باشد.

ثانیا: قوای سه گانه و دستگاه های مختلف نظام آرایش لازم را برای فصل جدید مقاومت در داخل و خارج از کشور مهیا کنند و در عاجلترین اقدام ، مانع از تصویب لوایح استکباری fatf در مجمع تشخیص مصلحت نظام شوند.

و اما در آخر ما دانشجویان دانشگاه های استان آذربایجان شرقی اعلام می کنیم با شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی علم مبارزه با شیطان بزرگ بر زمین نمی ماند و مبارزه با استکبار جهانی در هر زمان و مکان و به هر نحوی را غایت آمال و آرزوی خود و انتقام خون سردار سلیمانی را پیش زمینه ای برای ظهور حضرت حجت ارواحنا فداه می دانیم و همانند بسیاری از مشتاقان و دل سپردگان به نظام و انقلاب اسلامی ، خواهان تشکیل گردان های استشهادی دانشجویی جهت اعزام به عراق و قدس شریف و مبارزه مستقیم با شیطان بزرگ هستیم و از ملت های بزرگ منطقه و گروه های مقاومت در کشور های اسلامی نیز می خواهیم راه ایشان را که همان راه مبارزه و جهاد علیه طاغوت بین المللی آمریکاست تا نابودی نهایی ادامه دهند.


والسلام علیکم و رحمه الله و برکاه

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان آذربایجان شرقی

قرارگاه مطالبه گری شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی دانشگاه های استان آذربایجان شرقی

بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز / بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز /  بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان / بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی سهند تبریز / بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان / بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان / بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان

بسیج دانشجویی دانشگاه هنر اسلامی تبریز / بسیج دانشجویی دانشگاه های غیر انتفاعی تبریز

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های مراغه / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های بناب / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های شبستر

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های میانه / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های مرند / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های جلفا

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های اهر / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های آذرشهر /دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های سراب

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های اسکو / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های ملکان / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های عجب شیر

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های بستان آباد / دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های کلیبر/ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه های ورزقان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار